2019-02-15

Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces

0

Czym mogą zaskoczyć w 9. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”? Czy Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar zostaną największą sensacją w walce o Kryształową Kulę? Jakie atuty uda się zaprezentować artyście kabaretowemu i aktorowi na parkiecie show?

- Mam wspaniałą partnerkę i po wyjściu z pierwszego treningu banan nie schodził mi z twarzy - mówi Sebastian Stankiewicz o Janji Lesar. Widzowie znają go z takich produkcji jak „Barwy szczęścia”, „Ucho Prezesa”, „SNL Polska” czy „Listy do M.”. Aktor charakterystyczny, mistrz drugiego planu - tak nazywany jest w branży. On sam jednak nie ma z tym problemu. Uważa, że nawet najmniejszy epizod można zagrać na najwyższym poziomie.

- Nie ma małych ról, są tylko mali aktorzy. Dlatego wciąż chcę się dokształcać i rozwijać. Kocham tańczyć - twierdzi uczestnik „Dancing with the Stars”, który ma już na swoim koncie kilka sukcesów w tej dziedzinie. Poza parodiowaniem Shakin’ Stevensa w podstawówce wygrał także konkurs kultowej lambady. - Nie jestem Barysznikowem, ale czasami zdarza mi się unosić jak pszczółka - przyznaje. - Mam nadzieję, że dzięki udziałowi w programie choć raz będę mógł poczuć się jak Fred Astaire czy John Travolta - akcentuje Sebastian Stankiewicz.

Jak urodzona w Lublanie tancerka odbiera swojego partnera? - Jest wesoły, jest barwną osobą. Ma bardzo dobry dryg do tańca, choć na razie robi niektóre rzeczy źle. Jednak ma chęci i poczucie rytmu. Podoba mi się to - powiedziała. Tancerka jest wymagającą i pracowitą trenerką, o czym przekonał się w poprzedniej edycji Popek. Dała radę nauczyć takiego twardziela zarówno romantycznego walca, jak i zmysłowej rumby. Tańczyła również z Dawidem Kwiatkowskim i Michałem Koterskim.

Janja Lesar ma na koncie wiele zawodowych sukcesów. Wygrała jeden z prestiżowych turniejów „British Open” w Blackpool, a także została finalistką Mistrzostw Świata IDSF w tańcach latynoamerykańskich. Sebastian Stankiewicz może liczyć na potężną dawkę tanecznej wiedzy.

Czym zaowocuje profesjonalizm Janji i humor Sebastiana? Aby się o tym przekonać wystarczy oglądać 9. odsłonę „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2019