2019-02-13

Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke

0

Menadżerka gwiazd z gwiazdą parkietu w „Tańcu z Gwiazdami”! Czy specjalista od tańców standardowych sprawi, że Dominika Tajner-Wiśniewska rozświetli taneczny firmament? Czym para zaskoczy w rywalizacji o Kryształową Kulę? Czy mają szanse na zwycięstwo w 9. edycji „Dancing with the Stars”?

- Skończyła się sielanka, zaczęła ciężka praca. Grzecznie noszę buty za swoim trenerem. Który tancerz jest w stanie poskromić zadziorną góralkę? - w ten sposób Dominika Tajner-Wiśniewska komplementuje swojego partnera. Przypomnijmy, Dominika to kobieta o silnym charakterze, twardo stąpająca po ziemi. Stroni od nadmiernego epatowania życiem prywatnym. Skupia się na pracy i obowiązkach coacha i menadżerki. Zdarzają się jednak wyjątki. Jesienią 2018 roku wraz ze swoim mężem Michałem Wiśniewskim gościła w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Para sprawdziła, jak będą wyglądać za 20 i 40 lat. Wokalista zaśpiewał wówczas żonie jeden z największych przebojów Ich Troje „A wszystko to… (bo Ciebie kocham)”. Teraz będzie kibicował ukochanej w zmaganiach na parkiecie tanecznego show Telewizji POLSAT.

Pani prezes agencji rozwoju i kreatywnego wykorzystania potencjału artystów oraz sportowców ma bogate doświadczenie zawodowe. Jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Palma czasami odbija 🌴🇹🇭 #thailand #kohsamui #holidays #fun #buddha #summerinthewinter

Post udostępniony przez Wojciech Jeschke (@wojciechjeschke)

Wojtek Jeschke to tancerz jeszcze młody, ale od zawsze przyzwyczajony do konkurencji. W końcu ma brata tancerza - Jacka. A że na parkiecie nie ma sobie równych, tego z pewnością postara się dowieść w 9. edycji tanecznego show. Wojtek ma bowiem sporo do udowodnienia. Wystąpił już w „Dancing with the Stars”, jednak odpadł w parze z Kasią Sawczuk już w pierwszym odcinku siódmego sezonu show. Warto zaznaczyć, że Wojciech wygrał prestiżowy konkurs Blackpool Dance w tańcach standardowych. Z pewnością ma ambicje, wiedzę i umiejętności. - To, czego chcę nauczyć partnerkę, to aby pewnie czuła się na parkiecie - zapowiada.

Czy uda mu się poskromić ambitną i zadziorną trenerkę rozwoju osobistego? O tym będzie można się przekonać, oglądając 9. edycję programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020