2019-02-08

Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!

0

Czy są faworytami do zwycięstwa w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”? Rafał Maserak, wielokrotny uczestnik show, który chce wrócić do rywalizacji o Kryształową Kulę oraz popularna blogerka modowa i osobowość telewizyjna Tamara Gonzalez Perea. Na parkiecie stworzą bardzo kolorowy duet!

- Kocham tańczyć i wiosną będę mogła zrealizować swoją pasję w stu procentach - poinformowała licznych fanów i poprosiła o wsparcie. - Trzymajcie kciuki! Przede mną mnóstwo treningów i dużo nauki, ale uwielbiam mierzyć się z nowymi wyzwaniami - napisała na jednym z serwisów społecznościowych.

Ciężkie przygotowania do występów na żywo nie powinny być jednak problemem. Dobra forma i dbanie o kondycję, wpisane są w jej styl życia. - Uwielbiam sport! Daje mi pewność siebie, zdrowie i mnóstwo radości! Od wielu lat ćwiczę jogę, na początku 2018 roku zakochałam się w pole dance, a niedawno do moich ulubionych aktywności dołączyło... brazylijskie jiu jitsu - wymieniła aktywności. - Żałuję, że doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny. To zdecydowanie za mało na moje pomysły - dodała znana trendsetterka, której rad słuchają tysiące kobiet.

Czy z tą partnerką Rafał Maserak ma szanse dojść na sam szczyt? Ostatnio rywalizował w finale w 2016 roku - dwukrotnie: wiosną z Elżbietą Romanowską, a jesienią z Olgą Kalicką, ale musiał uznać wówczas wyższość innych par. Jak będzie tym razem?

- „Taniec z Gwiazdami” to taka moja codzienność, moja praca, mój styl życia i kawałek mnie... Zawsze gdy zaczynam kolejny program jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać, co wspaniałego będziemy mogli przygotować dla Was!!! - napisał stęskniony za wielkimi emocjami w show.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020