2019-01-31

Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia

0

Tyle talentu w tak pięknych ciałach. Każdy ich ruch może sprawić, że parkiet zapłonie. Ich nazwiska zna cała Polska. To właśnie oni przez długie tygodnie wprowadzają gwiazdy w tajniki świata tańca. Jan Kliment, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Wojciech Jeschke, Tomasz Barański i Michał Jeziorowski będą towarzyszyć uczestniczkom 9. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Są najlepsi w swoim fachu. Taniec wyrzeźbił ich ciała, nauczył dyscypliny i otworzył drzwi do sławy. Przy każdej edycji programu dzielili z gwiazdami ich radość, ból, a niekiedy i łzy. Z kim zatańczą? Czy któremuś z nich uda się sięgnąć z partnerką po Kryształową Kulę? Są wśród nich tacy, którzy już nie raz osiągnęli ten sukces!

Jan Kliment doprowadził do zwycięstwa Natalię Szroeder i Beatę Tadlę. Przebojowy Czech od dzieciństwa uwielbiał sport. W wieku 17 lat, zainspirowany filmem „Dirty Dancing”, postawił na taniec. I dzięki tej decyzji zdobył sławę, uznanie (zwłaszcza w zakresie tańców latynoamerykańskich), a także... miłość - również tancerkę, Lenkę Klimentovą. Czy tym razem znów doprowadzi swoją partnerkę na sam szczyt?

Stefano Terrazzino także dwukrotnie stawał u boku swoich gwiazd na najwyższym stopniu podium. Razem z nim program wygrały Aneta Zając oraz Agnieszka Sienkiewicz. I podobnie jak Janek Kliment - specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. A znakomite wyniki na parkiecie otworzyły przed nim drzwi do kariery aktorskiej, muzycznej oraz telewizyjnej. Kto tym razem trafi w jego szczęśliwe ręce?

Rafał Maserak to prawdziwa taneczna maszyna, która walczy jak lew. Dowiódł tego zarówno na parkietach najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych, jak i na najgorętszym w Polsce parkiecie „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami”, na którym spędził masę czasu (konkurować może z nim tylko Jan Kliment). Z kim tym razem zatańczy prawdziwy weteran tanecznego show?

Tomasz Barański również może się już pochwalić Kryształową Kulą. W 4. edycji programu zgarnął ją sprzed nosa konkurentom, występując w parze z Eweliną Lisowską. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat i to właśnie taniec pomógł mu przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu i osiągnąć największe sukcesy. Można wręcz powiedzieć, że taniec to jego drugi imię. Kto nie chciałby wyjść na parkiet w jego towarzystwie?

Wojtek Jeschke to tancerz jeszcze młody, ale od zawsze przyzwyczajony do konkurencji. W końcu ma brata tancerza - Jacka. A że na parkiecie nie ma sobie równych, tego z pewnością postara się dowieść w 9. edycji tanecznego show. U czyjego boku wystąpi ten ambitny i głodny sukcesów młodzieniec?

Michal Jeziorowski nie zwykł łatwo się poddawać. Chociaż młodszy i mniej utytułowany od kolegów, którzy parkiet „Dancing with the Stars” znają jak własną kieszeń, to nie zamierza odpuszczać. Gwiazda, która będzie miała szczęście tańczyć właśnie z nim, przekona się, na czym polega zaangażowanie i walka na parkiecie do samego końca.

Która z gwiazd trafi pod opiekę Klimenta i Maseraka - prawdziwych weteranów tanecznego show, których mieliśmy szczęście oglądać we wszystkich ośmiu edycjach? Kto da radę walecznej Agnieszce Radwańskiej, która już zapowiedziała, że jak będzie trzeba, to zamierza trenować nawet do nocy? I w końcu któremu ze szczęściarzy trafi się jedna z najpiękniejszych Polek na świecie Anna Jagodzińska? Tego dowiemy się już wiosną!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!
„Taniec z Gwiazdami”: Gimper ostatnim uczestnikiem show
Sebastian Stankiewicz na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”
Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Anna Jagodzińska wiosną w show
Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
„Lekko Nie Będzie”, czyli Gimper i nowa jakość na YouTube

Komentarze
© Polsat 2020