2019-01-21

Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!

0

Tenisistka powiedziała o tym Dorocie Gawryluk w programie „Wydarzenia i Opinie”. Finalistka Wimbledonu wystąpi w 9. edycji tanecznego show Telewizji POLSAT. Czy sportowe umiejętności i duża popularność pomogą jej w walce o „Kryształową Kulę”?

„Isia” zdecydowała się niedawno na zakończenie sportowej kariery. Może więc w pełni poświęcić się intensywnym treningom tanecznym. Dołączyła do obsady „Dancing with the Stars”, w którym poza nią wystąpią także takie gwiazdy jak: Jakub Kucner, Qczaj, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Tamara Gonzalez Perea i Dominika Tajner-Wiśniewska.

- Kocham tańczyć i zawsze starałam się wykorzystać każdą okazję ku temu. A tych okazji było niewiele. Teraz, po zakończeniu kariery, to będzie świetny trening uzupełniający - powiedziała popularna sportsmenka, która zaznaczyła jednak, że wcale nie ma zamiaru odpuszczać. - Jeżeli do czegoś się zobowiązuję, to robię to na sto procent. Jeśli będzie trzeba, będziemy ćwiczyć do późnych godzin nocnych - dodała. Czeka ją przecież rywalizacja z gwiazdami ekranu, sceny, internetu czy szerzej pojmowanego show-biznesu, które również mają liczne grono wielbicieli. A może także - co się dopiero okaże - dryg do tańca.

Kolejna uczestniczka, Agnieszka Radwańska, jest najbardziej utytułowaną polską tenisistką. Została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2005 roku wygrała prestiżowe juniorskie zmagania na kortach Wimbledonu. Jako dorosła zawodniczka zwyciężała również m.in.: w Pekinie, Tokio, Montrealu czy w Sztokholmie.

Umiejętności zdobyte na kortach mogą ułatwić Agnieszce Radwańskiej popisy na parkiecie. Czy przekona do siebie sędziów i zdobędzie głosy widzów Polsatu oraz IPLA.TV? Przyciągnie przed ekrany wielbicieli swojego tenisowego talentu? I jak indywidualistka ze świata sportu poradzi sobie w rywalizacji w parze?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Wydarzenia i Opinie”: Gościem Agnieszka Radwańska
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze