2019-01-03

Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Znany trener fitness zatańczy wiosną w 9. edycji programu. Kto będzie mu partnerował w „Dancing with the Stars”? W jakim tanecznym stylu będzie czuł się najlepiej? Czy zyska uznanie widzów oraz jurorów?

- Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z Gwiazdami” - napisał mężczyzna znany z tego, że jest fit i propaguje właśnie taki styl życia. Qczaj pochodzi z Podhala i jest jednym z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce. Sympatię zdobył m.in. dzięki temu, że używa charakterystycznego języka stylizowanego na góralszczyznę. - Jak pójdę w tango, to porządnie - dodał w poście.

Z kim będzie rywalizował? Wcześniej od niego udział w programie potwierdził tylko Mister Polski - Jakub Kucner. Kto jeszcze wystąpi w 9. edycji „Dancing with the Stars”? I jak duże szanse na zwycięstwo ma w tej stawce Qczaj? - Kruca fuks! Walcz o swoje - ja Ci mówię, że warto - motywuje się atletycznie zbudowany uczestnik show.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

...dobra Dżinie, to ja mam ino jedno życzenie: Coby mnie walc nie rozjechał a jak już pójdę w tango to porządnie...😅 Ukochanki moje, sam chciałem Wam o tym powiedzieć, ale że portale mnie wyprzedziły🤷🏻♂️... to nie będę udawał, że nic nie wiem jak i tak grzebiecie już w necie 😅😂. Tak, Daniel Józek Qczaj zatańcuje w „Tańcu z gwiazdami” 🙈❤️ Ten rok to był jeden wielki szok...ale na ten temat powiem gdy myśli zbiorę... A póki co ja trę lampę a Wam niech się spełniają życzenia☺️ Kruca fuks! Walcz o swoje - ja Ci mówię, że warto #inowytrwaj Aaaa i Ukochuje z Omanu Daniel Józek Qczaj - tańczący kołcz rzyci #qczaj #ukochojsie #inowytrwaj #qczajteam #fitlarwa

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)

W ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami” bardzo dobrze radziła sobie instruktorka i trenerka personalna Katarzyna Dziurska. Wysportowana uczestniczka dotarła do finału, gdzie w parze z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce. Czy w związku z tym Qczaj ma większe szanse na Kryształową Kulę? Wysportowana sylwetka i wytrzymałość mogą okazać się nie lada atutem podczas morderczych treningów przed występem, a charakterystyczne słownictwo i swada z pewnością przysporzą mu dodatkowej popularności.

O tym, jak radzi sobie w „Tańcu z Gwiazdami”, widzowie będą mogli się przekonać już wiosną, oglądając program na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Ogniste paso doble na parkiecie „World of Dance - Polska”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
Z „Tańca z Gwiazdami” do… „World of Dance - Polska”!
Zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami” w „World of Dance”
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020