2018-10-05

Z „Tańca z Gwiazdami” do… „World of Dance - Polska”!

0

Kamil Kuroczko próbuje swoich sił w nowym show Telewizji POLSAT. Jak występ tancerza znanego z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ocenili jurorzy „World of Dance - Polska”? Czy z partnerującą mu Sarą Janicką zapewnili sobie udział w kolejnym etapie programu?

Fani „Tańca z Gwiazdami” podziwiali go w piątkowe wieczory aż w czterech edycjach. Tańczyły z nim Honorata Skarbek, Sylwia Juszczak, Magdalena Lamparska i Joanna Opozda. Kiedy wiosną 2016 roku ogłosił, że odchodzi z programu, mało kto przypuszczał, że w planach ma powrót do zawodowego tańca z nową partnerką… Agnieszką Kaczorowską. Teraz swoją taneczną pasję realizuje ze znaną z telewizyjnych występów Sarą Janicką.

- Zakończyliśmy sezon, w którym wystartowaliśmy w niemal dwudziestu turniejach. Byliśmy w Mannheim i w Blackpool oraz na turnieju Embassy Ball w Los Angeles. Sięgnęliśmy po mistrzostwo Polski i świata w Latin ShowDance w Paryżu - opowiadał Kamil Kuroczko.

Oto fragment zmysłowej rumby Kamila i Sary w „World of Dance - Polska” zatańczonej do piosenki Grzegorza Turnaua „Bracka”:

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 4

World of Dance - Polska w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
Michał Malitowski spotkał przyjaciółkę w „World of Dance”
„World of Dance - Polska”: Oto taneczna następczyni Beyoncé?
Edyta Herbuś wybrała się w cudowną podróż marzeń
Olga Kalicka z „World of Dance - Polska” już po… weselu
„World of Dance - Polska”: Kto oczarował jurorów?
„World of Dance - Polska”: Ruszyła taneczna machina!

Komentarze
© Polsat 2020