News
Robert Górski i Mikołaj Cieślak wspominają początki Polsatu - Polsat.pl
Popularni artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju i ich skojarzenia związane ze stacją. Co wówczas oglądali Robert Górski i Mikołaj Cieślak? Z czym kojarzył im się Polsat trzydzieści lat temu, a jak postrzegają go teraz? W jaki sposób oceniają swoją obecność na antenie? W specjalnej rozmowie eksperci od rozśmieszania widzów składają także życzenia z okazji jubileuszu.
Świat według Kiepskich: Tak zmienili się bohaterowie. Foto! - Polsat.pl
Ferdek i jego rodzina z kultowego sitcomu Polsatu na wyjątkowych zdjęciach. W serialu, który bawił widzów przez 35 sezonów, obsada zmieniała się, rozszerzała, ale trzon pozostawał niezmienny. Przypomnijcie sobie, jak wyglądali główni bohaterowie, kiedy „Świat według Kiepskich” debiutował na antenie 16 marca 1999 roku oraz kiedy 16 listopada 2022 roku wyemitowano 588. odcinek.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsze występy w historii - Polsat.pl
Top 30 metamorfoz, o których widzowie Polsatu nie mogą zapomnieć. Siedemnaście edycji programu przyniosło wiele występów, które zachwycały, bawiły i wzruszały fanów. Które z nich warto celebrować jeszcze raz z okazji 30-lecia stacji? Którzy uczestnicy zasłużyli na wyróżnienie dzięki swojemu ogromnemu talentowi, zaangażowaniu i pracy? Kto zaskoczył najbardziej w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i będzie ikoną show już na zawsze?
Małgorzata Socha: W ważnych momentach Polsat był ze mną - Polsat.pl
Jak aktorka serialu „Przyjaciółki” wspomina debiut stacji na rynku telewizyjnym? W specjalnej rozmowie Małgorzata Socha mówi nie tylko o początkach pracy na planie hitowej produkcji, ale też przypomina, w którym wyjątkowym sitcomie pokazała się widzom po raz pierwszy. Gwiazda zdradza także, co najbardziej ceni sobie w ofercie Polsatu.
Wideo
Sonda
Polsat kojarzy mi się z...
Znajdź nas na facebooku
Komentarze