News
Krzysztof Ibisz: Taka produkcja to moje telewizyjne marzenie - Polsat.pl
Dziennikarz i prezenter w rozmowie z POLSAT.PL zdradza, co uważa za swój największy zawodowy sukces oraz jaki program chciałby zrealizować w przyszłości. Mówi także, którą produkcję z oferty stacji uważa za najlepszy rozrywkowy show na świecie i które kultowe teleturnieje z minionych trzydziestu lat także obecnie podbiłyby serca widzów.
Marcelina Zawadzka o pracy w telewizji: Mam dużo pokory - Polsat.pl
Dziennikarka i prezenterka o zawodowych wyzwaniach przed kamerą i na scenie. W rozmowie z POLSAT.PL Marcelina Zawadzka wspomina pierwsze okazje do współpracy ze stacją oraz zdradza, jakie emocje u niej wywołują. Co jeszcze była Miss Polonia mówi przy okazji jubileuszu 30-lecia Polsatu? Jak zmieniła się od czasu debiutu na antenie?
Piotr Mróz: Z Polsatem mam same dobre wspomnienia - Polsat.pl
Aktor serialu „Gliniarze” na trzydziestolecie Telewizji POLSAT. Piotr Mróz celebruje wraz z innymi gwiazdami trzy dekady wspaniałych produkcji. Co zwycięzca dwunastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o swoich dotychczasowych dokonaniach w stacji? Czego jej życzy? Zobacz wideo!
Paulina Chruściel: Cudowny czas intensywnej pracy w Polsacie - Polsat.pl
Aktorka podsumowuje serial „Komisarz Mama”, w którym gra główną rolę. Paulina Chruściel pochyla się nad produkcją z okazji trzydziestolecia Telewizji POLSAT. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi także, jaki inny program stacji śledzi na bieżąco. Zobacz materiał wideo z Wielkiej Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej!
Wideo


W stronę słońca
Sonda
Polsat kojarzy mi się z...
Znajdź nas na facebooku