2022-12-11

Piotr Mróz: Z Polsatem mam same dobre wspomnienia

Aktor serialu „Gliniarze” na trzydziestolecie Telewizji POLSAT. Piotr Mróz celebruje wraz z innymi gwiazdami trzy dekady wspaniałych produkcji. Co zwycięzca dwunastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” mówi w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go o swoich dotychczasowych dokonaniach w stacji? Czego jej życzy? Zobacz wideo!

„Gliniarze” niezmiennie na szczycie
Piotr Mróz jest jednym z głównych bohaterów serialu „Gliniarze” od 2017 roku. Odtwórca roli starszego aspiranta Kuby Roguza cieszy się z sukcesu produkcji. - Od sześciu lat jestem częścią tej rodziny, więc super - mówi z okazji 30-lecia Telewizji POLSAT. Opowiada także o swoich dziecięcych skojarzeniach ze stacją.

Taneczne szaleństwo
Jesienią 2021 roku aktor podbił parkiet „Tańca z Gwiazdami” i zdobył Kryształową Kulę w dwunastej edycji show. Na parkiecie pojawił się także rok później. - Wspierałem parę męsko-męską Jacka i Michała. Piękna historia  - przypomina. - Już nie tańczę, ale jeśli będzie potrzeba to zacznę - żartuje aktor, który chętnie snuje wizje przyszłości.  - Za dziesięć lat widzę jeszcze większą Telewizję Polsat. Pasmo niekończących się sukcesów. Miejmy nadzieję, że i ja będę się rozwijał - kończy.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat