2022-12-08

Karolina Gilon: Myślę, że do Polsatu wniosłam moją energię

Prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” w rozmowie na Wielkiej Gali Jubileuszowej. Karolina Gilon wspomina początki w Polsacie i casting do miłosnego reality show, który stał się hitem. Prezenterka i modelka opowiada również POLSAT.PL i Polsat Go, jakie są jej plany na przyszłość. A nie są one związane wyłącznie z telewizją... Zobacz wideo!

Sukienka przynosząca szczęście
- Najlepiej wspominam moją historię, która wydarzyła się ponad trzy lata temu, czyli start mojej współpracy ze stacją - mówi Karolina Gilon pytana o pierwsze skojarzenia z Polsatem. Jak było na castingu na prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”? - Byłam chora, przeziębiona, ale spojrzałam na moją czerwoną sukienkę, która leżała w szafie, a zawsze przynosiła mi szczęście. Mówię: tym razem stanie się tak samo - opowiada gwiazda. Wiosną 2023 roku zaplanowano premierę siódmego sezonu miłosnego reality show.

Nowości w drodze
 - Myślę, że do Polsatu wniosłam świeżą energię. Takiej wariatki jak ja jeszcze nie mieli - żartuje Karolina Gilon. Jakie ma plany na przyszłość związane z telewizją? - Za pięć, dziesięć lat myślę, że będę miała swój własny autorski program - mówi prezenterka. Jednak to nie koniec niespodzianek. - Wróciłam do śpiewania, ale na razie więcej nie zdradzę - zdradza.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat