2022-12-07

Ralph Kaminski: W Polsacie spełniłem swoje marzenia

Popularny artysta o występie podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Znany z oryginalnego wizerunku Ralph Kaminski uświetnił swoim show 30-lecie Telewizji POLSAT. Co powiedział po zejściu ze sceny? Jakie emocje towarzyszyły mu podczas wykonywania słynnego przeboju Czesława Niemena? Jakie plany muzyczne na 2023 rok ma wokalista?

Pierwsze wrażenia
Podczas 30-lecia Telewizji POLSAT Ralph Kaminski wykonał utwór z repertuaru Czesława Niemena. - Stresowałem się, ale to jest spełnienie moich marzeń - mówi po występie z balladą „Nim przyjdzie wiosna”. - W Polsacie pojawiłem się dopiero w tym roku, więc tym bardziej jest mi miło, że tak zostałem ugoszczony - dodaje artysta w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go, mając na myśli debiut na Polsat SuperHit Festiwal 2022.

Liczą się emocje
Wokalista ma już doświadczenie ze śpiewaniem utworów innych artystów. W 2021 roku nagrał płytę „Kora”, na której mierzył się z materiałem legendarnej gwiazdy Maanamu. Ralph podkreśla, jak ważna jest interpretacja dzieła, które się wykonuje. - Jedyne co możemy zrobić to zaśpiewać przez swoje emocje - objaśnia. 

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat