2022-12-07

Specjalna relacja wideo Polsat Go z Wielkiej Gali Jubileuszowej

Zobacz materiał z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, gdzie świętowano trzydziestolecie Polsatu. Szczególne wydarzenie zgromadziło najważniejsze postaci oraz związane z telewizją gwiazdy. O wspomnieniach i wyjątkowym jubileuszu opowiedzieli Polsat Go m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Doda, Ewa Wachowicz, Julia Wieniawa, Wojciech Mecwaldowski, Monika Miller i Leszek Miller.

Specjalna relacja z Gali
Telewizja POLSAT rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku o godz. 16:30. Trzydzieści lat później, 6 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej zorganizowana została Wielka Gala Jubileuszowa, aby uczcić wyjątkowe święto stacji. Polsat Go przygotował wyjątkową relację wideo z wydarzenia, którą poprowadził Krzysztof Machajski.

Tego nie pokazali w telewizji!
W reportażu widzowie mają okazję zobaczyć to, co działo się przed galą, po niej, a także kulisy wydarzenia. Gwiazdy uroczystości oraz znani i lubiani widzowie opowiadają ciekawostki z historii stacji, wspominają wzruszające i zaskakujące momenty związane z realizacją programów i seriali.

Polsat od kuchni
Prezenterzy, aktorzy, prowadzący i uczestnicy programów opowiadają o początkach swojej pracy. O tym, za co cenią firmę i swoich współpracowników i jakie są ich pamiętne historie, mówią między innymi Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Ewa Wachowicz, Łukasz Płoszajski, Ania Dąbrowska, Doda i wielu innych.

Niezapomniane momenty
Rozmówcy podzielili się z Krzysztofem Machajskim wieloma ciekawostkami dotyczącymi produkcji Polsatu. Jakie ukrywane przed prokuratorem fakty wyznała kryminalistka w programie „Na każdy temat”? Jak Monika Miller wkręciła dziadka-premiera w „Taniec z Gwiazdami”, która z gwiazd zamknęła Iwonę Pavlović w łazience tuż przed wejściem na antenę? Kto zagrał wymagającą rolę oleju lnianego, a kto w studiu polał wodą kandydata na prezydenta?

Czego życzyć Polsatowi?
Gwiazdy sceny, telewizji i polityki w materiale wideo z okazji wyjątkowego jubileuszu życzą stacji między innymi ogromnej oglądalności, nie trzydziestu, ale aż stu kolejnych lat, miłości i pasji do pracy i aby Polsat pozostał twórczym miejscem, które nie ulega modom i trafia w gust odbiorców.

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat