2022-12-07

Patryk Cebulski: Jestem dumny z tego, że pracuję w Polsacie

Aktor na Wielkiej Gali Jubileuszowej opowiada o trzydziestoleciu stacji. Patryk Cebulski znany między innymi z seriali „Kowalscy konta Kowalscy” i „Kuchnia” oraz udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” podsumowuje swoje osiągnięcia i snuje plany, jakie chciałby zrealizować w przyszłości. Co dokładnie mówi w wywiadzie dla POLSAT.PL i Polsat Go?

Wspomninia z dzieciństwa
- Polsat kojarzy mi się ze słoneczkiem. Stacja kojarzy mi się z sytuacjami rodzinnymi, z rodziną w ogóle. Nie ukrywam, że Polsat był w moim życiu od zawsze, odkąd pamiętam - przyznaje Patryk Cebulski. Aktor zdradza, że będąc dzieckiem i nastolatkiem oglądał między innymi takie seriale jak „Rodzina zastępcza”, „Miodowe lata” i „Świat według Kiepskich”.

Spełnione marzenie
Patryk Cebulski od lat planował karierę aktorską. - Nie wiem, czy jestem gwiazdą Polsatu, na pewno jestem pracownikiem i z tego jestem bardzo dumny i szczęśliwy - mówi. - W najśmielszych snach były takie marzenia, że kiedyś stanę tutaj, będę mógł pracować w telewizji i poprowadzić program. Te marzenia, powiedziałbym jeszcze dwa lata temu, były nieosiągalne, a jak widać się spełniają - dodaje. Na jego doświadczenie składa się m.in. udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i współprowadzenie kulis „Tańca z Gwiazdami”.

Przyszłe plany
Wszystkie te aktywności to dla młodego artysty początek. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go przyznaje, że ma apetyt na więcej. - Chciałbym grać w serialach, filmach. Marzy mi się poprowadzenie programu, nie ukrywam, że konferansjerka też mnie bardzo pociąga. Jest dla mnie dreszczykiem adrenaliny - kończy.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat