2022-12-07

Kacper Kuszewski o 30-leciu stacji specjalnie dla POLSAT.PL

Aktor i jego wspomnienia związane z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kacper Kuszewski zwyciężył w ósmej edycji muzycznego show. Następnie przez sześć kolejnych sezonów był jednym z jurorów. Co mówi o najważniejszych metamorfozach i wcieleniach? Jak oceniał występy swoich kolegów i koleżanek, którzy prezentowali się na scenie?

Wielkie świętowanie
- Trzydzieści lat niezwykłych programów to jest coś, co najbardziej zostało mi w pamięci - mówił Kacper Kuszewski podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej. - Polsat to emocje, rozrywka, wybitne telewizyjne osobowości, które przez te wszystkie lata przewinęły się przez ekrany - dodaje.

Uczestnik i juror
Kacper Kuszewski zdobył Złotą Twoją Twarz w ósmym sezonie muzycznego show. W 2018 roku zasiadł w loży sędziowskiej „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, aby oceniać innych. - Kiedy jest się jurorem, nic się nie wie. Wszystko jest niespodzianką! Trzeba umieć na „pstryk” powiedzieć coś sensownego, merytorycznego, zabawnego i najlepiej jeszcze innego niż powiedzieli pozostali jurorzy - śmieje się aktor. - Trudne jest ocenianie kolegów, zwłaszcza po tym, jak samemu się przeszło przez emocje bycia uczestnikiem - kontynuuje. Przyznaje także, że wystawianie not było specyficznym doświadczeniem. - Świetnie zdawałem sobie sprawę, że nawet mniej udany występ zawsze kosztuje bardzo dużo pracy. Trudno było mi być krytycznym, starałem się być merytoryczny - wspomina w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Nowe rozdanie
- Jestem fanem tego programu do dzisiaj - przyznaje Kacper Kuszewski. Fotel jurora opuścił w 2021 roku, ale wciąż śledzi, co się dzieje na scenie show. Komentuje także nowość osiemnastej edycji, czyli uczestnika wyłonionego z castingu. - Bardzo ciekawy pomysł - chwali. - Trudno jest ścigać się z profesjonalistami, to ogromne wyzwanie, ale myślę, że ci uczestnicy nieprofesjonalni mogą nas bardzo zaskoczyć - zapewnia.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat