2022-12-08

Ilona Krawczyńska: Największą słabość w Polsacie mam do...

Współprowadząca program „Farma” na trzydziestolecie stacji. Ilona Krawczyńska na Wielkiej Gali Jubileuszowej sięga pamięcią do swoich pierwszych doświadczeń związanych z Polsatem. Opowiada także o wygranej w 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jak wyglądają jej relacje z partnerem z parkietu, Robertem Rowińskim?

Pierwsze kroki
Najwcześniejsze doświadczenia z Telewizją POLSAT dla Ilony Krawczyńskiej? - Największą słabość mam do konkursu Miss Polski. Wzięłam w nim udział siedem, osiem lat temu - wspomina w rozmowie, która odbyła się podczas gali z okazji 30-lecia stacji. - Nie patrzyłam jednak na koronę, ale na mikrofon, który trzyma Krzysztof Ibisz i marzyłam o tym, żeby coś takiego w życiu robić - mówi. W 2021 roku influencerka miała okazję współprowadzić prestiżowe wydarzenie u boku Krzysztofa Ibisza i Izabeli Janachowskiej.

Program, który zmienił życie
Ilona Krawczyńska wróciła wspomnieniami do programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który wygrała jesienią 2022 roku. Gdzie znajduje się cenne trofeum? - Kryształowa Kula jest u mnie w domu. Postawiłam ją przy oknie, bo gdy wpada światło dzienne to ona rozrzuca własne po całym pomieszczeniu. To jest coś niesamowitego - zachwyca się. Jej relacje z tancerzem Robertem Rowińskim są znakomite. - Mamy wspólne plany na styczeń, razem wyjeżdżamy. Słyszałam od wielu osób z „Tańca z Gwiazdami”, że jesteśmy najbardziej zżytą parą - dodaje.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat