2022-12-09

Olga Bołądź: To jedna z moich najtrudniejszych ról w życiu

Aktorka w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go dzieli się wspomnieniami związanymi ze stacją. Przy okazji Wielkiej Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej mówi także, dlaczego serial „Matka”, emitowany na Polsat Box Go, jest kluczową pozycją w jej filmografii. Co jeszcze zdradza Olga Bołądź? Zobacz wideo!

Kultowa akcja
- Pamiętam swój Paszport Polsatu, ale nie pamiętam dokładnie, o co z nim chodziło - śmieje się Olga Bołądź, zapytana o pierwsze wspomnienia związane ze stacją. Wśród najbardziej kultowych produkcji emitowanych na antenie wymienia serial „Strażnik Teksasu” i „Czarodziejki z księżyca”. Sięga także pamięcią do swojego debiutu. - Pierwsza produkcja, w której zagrałam i była emitowana przez Polsat to serial „Skorumpowani” - przypomina aktorka.

Wciągający thriller
Olga Bołądź to gwiazda serialu „Matka”, emitowanego w Polsat Box Go. - Gram tytułową bohaterkę, która doszukuje się prawdy w tym, co się wydarzyło, dlaczego jej synek zginął - opowiada. Produkcja według pomysłu Igora Brejdyganta to niesamowita historia kryminalna z ważnymi wątkami społeczno-psychologicznymi. - Jedna z najtrudniejszych ról, jakie miałam przyjemność do tej pory zagrać - przyznaje aktorka. Zwraca uwagę także na obecny w produkcji temat samobójstw wśród nieletnich. - Musimy rozmawiać z naszymi dziećmi już od bardzo wczesnych lat, żeby miały do nas zaufanie i nie bały się opowiedzieć nam o różnych sprawach - dodaje.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat