2022-12-05

Ralph Kaminski: Polsat to pełna kolorów szalona telewizja

Artysta komentuje występ na gali z okazji trzydziestolecia stacji. Zobacz wideo! Ralph Kaminski jest jedną z gwiazd wydarzenia. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego show. „30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” na żywo we wtorek 6 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie oraz serwisie Polsat Go.

Debiut na wagę złota
- Polsat kojarzy mi się z kolorową telewizją, bardziej taką szaloną - mówi Ralph Kaminski o wrażeniach związanych ze stacją. Artysta podkreśla także, jak ważne są koncerty i wydarzenia muzyczne prezentowane na żywo. Sam miał okazję zadebiutować na Polsat SuperHit Festiwal 2022. - Nie zapomnę tego dnia - komentuje muzyk.

Wyjątkowy występ
Co Ralph Kaminski zaplanował na występ podczas Wielkiej Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim? Sięgnął po utwór spoza swojego repertuaru, bo zapragnął zaśpiewać piosenkę legendy. - Poprosiłem o to i na szczęście dostałem zielone światło - uchyla rąbka tajemnicy.

  

30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej na żywo we wtorek 6 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie oraz serwisie Polsat Go.

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat