2022-12-05

Gwiazdy na przymiarkach do Wielkiej Gali Jubileuszowej

Tak wyglądały przygotowania do wyjątkowego wydarzenia. Zobacz wideo! Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, Karolina Gilon, Izabela Janachowska i Dominika Tarczyńska w specjalnych rozmowach o tym, jak dobrze wyglądać na czerwonym dywanie. Jakie kreacje wybrały i dlaczego? „30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” to święto wszystkich związanych ze stacją oraz widzów.

Projekt życia
Aleksandra Szwed na pytanie o wspomnienia z Telewizją POLSAT odpowiada krótko: „Rodzina zastępcza”. - Dorastałam na planie tego serialu. To najważniejszy projekt, jaki miałam przyjemność realizować dla stacji - mówi odtwórczyni roli Elizy. Oprócz tego, gwiazda zwyciężyła w piątej edycji muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, była jurorką „Śpiewajmy razem. All Together Now” i prowadziła program „Ninja Warrior Polska”.

Wybór kreacji
- Przygotowania idą pełną parą - komentuje aktorka i prezenterka, wybierając sukienkę na Wielką Galę Jubileuszową. Czego można się spodziewać po tym wyjątkowym wydarzeniu? - Będzie zjawiskowo - zapewnia Aleksandra Szwed.

  

Atmosfera nie do zapomnienia
- Weszłam do świata Polsatu w rodzinnym klimacie, dosłownie - żartuje Misheel Jargalsaikhan, która wraz z Aleksandrą Szwed występowała w serialu „Rodzina zastępcza”. Kiedy dołączyła do obsady jako Zosia, miała niewiele ponad dziewięć lat. - Wspominam to cudownie - podkreśla aktorka.

Historia stacji w pigułce
Jak gwiazda zapowiada galę 30-lecia Telewizji POLSAT? - Dużo nowości, dużo niespodzianek, ale będzie też bardzo sentymentalnie i wzruszająco - przekonuje Misheel. - Dużo momentów, które będą chwytać za serce - dodaje.

  

Casting, który zmienił życie
Swoje początki w Polsacie wspomina również Karolina Gilon. - Wzięłam się z castingu. Skradłam serce osób decydujących o tym, że to ja zostałam prowadzącą „Love Island. Wyspa miłości”. Cieszę się, to jest ogromny sukces. O tę posadę walczyło kilka dziewczyn - mówi prezenterka, która opowiada także o swoim udziale w „Ninja Warrior Polska” i koncertach Polsatu na żywo.

Kreacja odpowiednia do okazji
Jakie rady ma Karolina Gilon przy wyborze stroju na czerwony dywan? - Musimy się dobrze czuć w danej kreacji. Jak czujemy się komfortowo, seksownie, to widać to również po naszym zachowaniu - przekonuje. Co jeszcze jest ważne? - Trzeba dostosować się do danego miejsca. W Teatrze Wielkim postawić na elegancję i ja właśnie będę prawdziwą damą - podkreśla z uśmiechem.

  

Praca i pasja w jednym
- Polsat towarzyszy mi od dzieciństwa - zaznacza Izabela Janachowska i nie kryje podekscytowania retrospekcjami, które widzowie mogą podziwiać od kilku tygodni między innymi w mediach społecznościowych. - Historia jest przepiękna, a teraz jestem częścią tej telewizji - rozmyśla prezenterka. Co mówi o pracy z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną? - „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to jest moja materia. To, co kocham, znam, lubię - wylicza.

Najważniejszy relaks i sen
Izabela Janachowska w rozmowie zdradza triki, co zrobić, by dobrze wyglądać w blasku kamer. - Zadbam o to, aby dzień przed imprezą naprawdę dobrze się wyspać - mówi gwiazda. A co zdradza o Wielkiej Gali Jubileuszowej? - Masa niespodzianek, wzruszeń, wspaniałych momentów. To jest taki program, którego nie można przegapić, bo zdarza się raz na trzydzieści lat - żartuje.

  

Kultowe seriale i programy
- Moje pierwsze wspomnienia to zdecydowanie serial „Zbuntowany anioł”. Oglądałam każdy odcinek - przyznaje Dominika Tarczyńska. Dziennikarka Polsat News mówi także o tym, jak ważny był program „Disco Relax”. - Wszyscy to oglądali, nawet jeśli się do tego nie przyznają - komentuje. Czego sama nauczyła się, pracując w stacji? - Jeżeli ktoś ma pomysły, chce coś osiągnąć, to naprawdę może to zrobić w Polsacie - odpowiada.

Wielka tajemnica
Dominika Tarczyńska to także jedna z osób, która podczas 30-lecia Telewizji POLSAT pojawi się na scenie. - Nie chcę oczywiście zdradzać tego, co będę mówiła i robiła - dodaje. Odpowiedź we wtorek 6 grudnia!

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat