2022-12-10

Paulina Chruściel: Cudowny czas intensywnej pracy w Polsacie

Aktorka podsumowuje serial „Komisarz Mama”, w którym gra główną rolę. Paulina Chruściel pochyla się nad produkcją z okazji trzydziestolecia Telewizji POLSAT. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi także, jaki inny program stacji śledzi na bieżąco. Zobacz materiał wideo z Wielkiej Gali Jubileuszowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej!

„Komisarz Mama” dla wszystkich
Jakie doświadczenie zdobyła Paulina Chruściel w Polsacie? - Nauczyłam się rzemiosła, pracując przy wszystkich produkcjach. Dla mnie to jest cudowny czas tej intensywnej pracy. Wspaniała szansa na kilka fajnych ról - mówi aktorka serialu „Komisarz Mama”. Odtwórczyni roli Marii Matejko wyjaśnia, dlaczego produkcja cieszy się dużą popularnością. - Wydaje mi się, że to jest bardzo sympatyczny serial z dwóch powodów. Bardzo zgrabnie łączy wątek kryminalny i obyczajowy. Mamy do czynienia z trochę szaloną bohaterką, pełną temperamentu, dojrzałą. Myślę, że widzowie bardzo ją lubią - objaśnia. We wrześniu 2022 roku ekipa wróciła na plan, by zrealizować czwarty sezon.

Śpiewać każdy może...
Paulina Chruściel nie kryje radości z celebracji 30-lecie Telewizji POLSAT. Zdradza, jakie produkcje śledzi na bieżąco. - Uwielbiam program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest fantastycznie realizowany. Występują w nim wielkie talenty. Niestety, ja nie śpiewam tak dobrze - żartuje aktorka. Kogo wyszczególnia, jeśli chodzi o show? - Uwielbiałam Anię Dereszowską. Przepięknie wykonała Edith Piaf czy Eda Sheerana. Nie chciałabym tak wyróżniać, bo wszyscy moi koledzy i koleżanki byli wspaniali w tym programie - zapewnia.

  

Czytaj więcej: 30 lat Polsatu

„Wielka Gala Jubileuszowa w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” - zobacz:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat