2018-10-04

Michał Malitowski spotkał przyjaciółkę w „World of Dance”

0

Nie obyło się bez żartów, wspólnych wspomnień i… gorącego pocałunku! Nowy program Telewizji POLSAT to nie tylko wielkie widowisko taneczne, lecz także okazja do niezwykłych spotkań jurorów ze znajomymi sprzed lat. Do czego poza tańcem doszło na parkiecie „World of Dance - Polska”?

Życie pisze zaskakujące scenariusze, nawet w programach telewizyjnych. W „World of Dance - Polska” doszło do serdecznego spotkania. Na scenie show pojawiła się Jana Kunesova, która - jak się okazało - jest przyjaciółką z dawnych lat Michała Malitowskiego. Jana i Michał znają się doskonale z wieloletniej rywalizacji na parkietach całej Europy.

- Był taki czas, że Jana Kunesova ogrywała i mnie, i znanego szerszej publiczności Janka Klimenta. Ponad dwadzieścia lat temu ona z innym partnerem, ja z inną partnerką, spotykaliśmy się na turniejach tańca towarzyskiego. Była mistrzynią Czech, gdy Janek Kliment był wicemistrzem. Teraz się z nią policzę - i za siebie, i za Janka! - powiedział Michał Malitowski.

- Oczywiście żartuję, bardzo się z Janą lubimy. A ja cenię jej odwagę mierzenia się z innym stylem tańca - dodał.

Jana do „World of Dance - Polska” przyjechała ze swoim uczniem, a obecnie partnerem tanecznym Kubą Mazuchem, by dać mistrzowski pokaz salsy. Uczestniczka jest czterokrotną mistrzynią Czech w tańcach latynoamerykańskich, a Kuba pięciokrotnym mistrzem Czech i mistrzem Europy w salsie.

Jak ich występ ocenili jurorzy, a szczególnie Michał Malitowski? Czy Jana zaskoczyła czymś starego znajomego i rywala z parkietu?

Oglądaj w IPLA.TV: „World of Dance - Polska” - odcinek 4

World of Dance - Polska w piątek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „World of Dance - Polska” na Instagramie - @worldofdance_polska

Zobacz także:
„World of Dance - Polska”: Oto taneczna następczyni Beyoncé?
Edyta Herbuś wybrała się w cudowną podróż marzeń
Olga Kalicka z „World of Dance - Polska” już po… weselu
„World of Dance - Polska”: Kto oczarował jurorów?
„World of Dance - Polska”: Ruszyła taneczna machina!

Komentarze
© Polsat 2020