2018-12-12

Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

Wiosną 2019 roku na parkiecie tanecznego show Polsatu wystąpi… Jakub Kucner! Jest atrakcyjny, utalentowany i odnosi sukcesy. To od niego rozpoczęliśmy ogłaszanie listy uczestników dziewiątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Poznajcie go bliżej!

Jakub Kucner to 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a na swoim koncie ma występy w serialach oraz produkcjach filmowych. Prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera.

To właśnie on reprezentuje Polskę w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu Mister Supranational 2018. Kandydat na najprzystojniejszego mężczyznę może poszczycić się również klasą i ambicją. - Bardzo się cieszę z faktu, że na konkursach międzynarodowych nie ocenia się już tylko wyglądu kandydata lub kandydatki. Liczy się to, co robi w swoim kraju, jakie ma pomysły na tytuł - powiedział w rozmowie z POLSAT.PL.

- Nie wystarczy wyjść na scenę i powiedzieć „chcę, aby był pokój na Ziemi” czy „kocham zwierzęta”. Pomysł na siebie i zamysł, jak dobrze wykorzystać przyznany tytuł, są sprawdzane. Liczy się to, co się chce osiągnąć - podkreślił Jakub Kucner. - Ważne jest to, co chce zrobić, aby świat stał się choć trochę lepszy - dodał.

Jak sprawdzi się w foxtrocie, tangu czy rytmach cha-cha? O tym będzie można przekonać się już od 1 marca. Czy Mister Polski 2017 będzie równie skuteczny przed obliczem jurorów, co podczas festiwali piękna?

Michał Pogodowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie
Ogniste paso doble na parkiecie „World of Dance - Polska”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
Z „Tańca z Gwiazdami” do… „World of Dance - Polska”!
Zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami” w „World of Dance”
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020