2018-11-27

Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie

0

Wybory zostaną zarejestrowane drugiego dnia „Festiwalu Piękna 2018”. Trzecia edycja międzynarodowego konkursu to rywalizacja 40 młodych, ambitnych i wysportowanych mężczyzn z całego świata. Nasz kraj reprezentuje Jakub Kucner.

Panowie z wielu zakątków świata, od Argentyny, Brazylii, Indonezji, poprzez Indie, Meksyk i Dominikanę, a na Curacao i Surinamie kończąc, rywalizują nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów. Na scenie zaprezentują się w eleganckich garniturach, kolekcji casualowej oraz oczywiście w spodenkach plażowych. W jednym z pokazów wystąpią w kolekcji marki Claudius Scissor polskiego projektanta Claudiusa. Całość rozpocznie gorący występ w klimacie pirackim, a dalej temperatura będzie się tylko podnosić!

Wcześniej jednak ciężka praca! Podczas zgrupowania przygotowawczego, na którym spotkali się 25 listopada w pięknej Szczawnicy Zdroju, czekał na nich zestaw obowiązkowych zajęć: sesje zdjęciowe, realizacja materiałów filmowych oraz rywalizacja w konkursach tematycznych. Wszystko to w klimatycznych obiektach Grupy Thermaleo - Uzdrowisko Szczawnica, a także w Dworku Gościnnym, gdzie 1 grudnia mogą sięgnąć po tytuły komplementarne, m.in. Mister Top Model, Best Body, Mister Personality oraz Mister Supranational Thermaleo 2018.

Kim jest nasz reprezentant i czy ma szanse na zwycięstwo? Jakub Kucner to 30-letni model i trener personalny oraz Mister Polski 2017. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a na swoim koncie ma występy w serialach oraz produkcjach filmowych, prowadził również pokazy mody, koncerty i gale. W konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii zdobył tytuł II wicemistera. - To dla mnie ogromne wyróżnienie móc reprezentować Polskę na jednym z najpopularniejszych konkursów dla mężczyzn na świecie. To właśnie do naszego kraju zjedzie prawie czterdziestu kandydatów z całego świata. Jestem podekscytowany, że widowiskowe telewizyjne show, będzie transmitowane z Krynicy Zdroju do kilkudziesięciu krajów. Dam z siebie dwieście procent i godnie będę reprezentował barwy biało-czerwone! - obiecuje.

Show, do którego choreografię przygotowuje znakomity tancerz Tomasz Barański, poprowadzą Paulina Chylewska, aktorka Aleksandra Szwed oraz Ivan Podrez, białoruski prezenter telewizyjny i fan konkursów piękności. Galę finałową Mister Supranational 2018 uświetnią swoim występem Natalia Szroeder i Monika Urlik.

W jury zasiądą między innymi nowo wybrana Miss Supranational 2018, zeszłoroczny zwycięzca konkursu i inne gwiazdy. - To był fantastyczny etap w moim życiu - podkreślił Gabriel Correa z Wenezueli, Mister Supranational 2017. - Jestem bardzo wdzięczny organizatorom konkursu. Dzięki udziałowi w wyborach otrzymałem wiele ofert pracy na całym świecie. Mojemu następny życzę niezapomnianych wrażeń i żeby dobrze wykorzystał szansę, jaką daje wygrana - dodał. Kto tym razem okaże się najlepszy w Krynicy Zdroju?

„Mister Supranational 2018” w niedzielę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Miss Supranational 2018: Tytuł i korona dla...
Ona jest najpiękniejsza! Poznaliśmy Miss Polski 2018
Oto finalistki Miss Polski 2018. Która najładniejsza?
Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych

Komentarze
© Polsat 2019