2019-01-18

Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?

0

Gwiazdy typują na parkiet gwiazdy. Jak wygląda ich wymarzony firmament? Beata Tadla, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna i Rafał Maserak mówią, kogo chcieliby zobaczyć w „Dancing with the Stars”. Dlaczego dokonali takich wyborów? Czy ich życzenia zostaną spełnione? Czy ich kandydaci mieliby szanse na zwycięstwo w tanecznym show Polsatu?

9. edycja „Tańca z Gwiazdami” już wiosną 2019 r. w Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Qczaj, Czadoman, Jakub Kucner, Joanna Mazur, Justyna Żyła, Dominika Tajner-Wiśniewska i Tamara Gonzalez Perea. Kogo dorzuciliby do tej stawki znani i lubiani, gdyby to od nich zależał skład programu?

Beata Tadla, która może poszczycić się zdobyciem „Kryształowej Kuli”, marzy o tym, aby śledzić taneczne popisy Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny! - Niech oni w końcu nie tylko prowadzą ten program - apeluje z uśmiechem dziennikarka.

Rafał Maserak nie owija w bawełnę. Popularny tancerz i uczestnik kilku edycji „Tańca z Gwiazdami” marzy, aby foxtrota, cza-czę czy tango zaprezentowała widzom królowa polskiej piosenki - Maryla Rodowicz. Rafał najchętniej sam zatańczyłby w parze z artystką, która wylansowała takie hity jak „Małgośka”, „Sing Sing” czy „Kasa i sex”.

Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka Polsatu i jedna z prowadzących „Taniec z Gwiazdami, chętnie zobaczyłaby na parkiecie sportowca. - Może być to przedstawiciel sportów walki - twierdzi. Czyżby pod wpływem tego, że w 8. edycji show doskonale radził sobie zawodnik MMA i raper Paweł Mikołajuw, znany pod pseudonimem artystycznym Popek?

Agnieszka Sienkiewicz, która wciela się w Dorotę w serialu „Przyjaciółki”, stawia na swoją koleżankę z planu. - Anita Sokołowska! Wiem, że dobrze tańczy. Poza tym jest niesamowicie utalentowaną aktorką - zaznacza. Anita Sokołowska w „Przyjaciółkach” gra jedną z głównych postaci - Zuzę.

O tym, czy któreś z tych typów się sprawdziły i jakie gwiazdy będzie można obserwować podczas tanecznych szaleństw, widzowie Polsatu przekonają się wiosną. A kogo wy chcielibyście zobaczyć na parkiecie popularnego show?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2019