2019-01-11

Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Specjalistka od doradztwa personalnego i rozwoju osobistego w 9. edycji programu. Jak żona charyzmatycznego artysty Michała Wiśniewskiego poradzi sobie w wymagającym show? Które z tanecznych stylów mogą stać się jej domeną w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Dominika Tajner-Wiśniewska stroni od nadmiernego epatowania życiem prywatnym, skupia się na pracy i obowiązkach jako coach i menedżer. Zdarzają się jednak wyjątki. Jesienią 2018 roku, wraz ze swoim mężem Michałem Wiśniewskim, gościła w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Para zobaczyła się 20 i 40 lat później. Wokalista zaśpiewał wówczas żonie jeden z największych przebojów Ich Troje „A wszystko to… (Bo Ciebie kocham)”. Teraz będzie kibicował ukochanej w jej zmaganiach na parkiecie tanecznego show Telewizji POLSAT.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Konferencja prasowa przed @warsaw_wedding_days 😃😃😃 Zapraszamy 😍 #warsawweddingdays #wedding #slub #targi #ptakexpo #fryzjer #kosmetyka

Post udostępniony przez Dominika Tajner Wiśniewska (@dominika_tajner_wisniewska)

Kciuki za córkę będzie trzymał również ojciec Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. To właśnie on poznał ją z Michałem Wiśniewskim w 2012 roku. Z czasem połączyła ich nie tylko praca zawodowa.

Pani prezes agencji rozwoju i kreatywnego wykorzystania potencjału artystów oraz sportowców ma bogate doświadczenie zawodowe. Jest także absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Jak wykorzysta swój potencjał wiosną 2019 roku w programie Polsatu?

Rywalami Dominiki Tajner-Wiśniewskiej do zwycięstwa i „Kryształowej Kuli” będą m.in. Jakub Kucner, Qczaj, Tamara Gonzalez Perea, Justyna Żyła, Joanna Mazur i Czadoman. Kto zachwyci jury i zyska popularność?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020