2019-01-07

Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

Blogerka modowa i dziennikarka na parkiecie słynnego show Telewizji POLSAT. Czy mocną stroną gwiazdy, w której żyłach płynie panamska krew, będą tańce latynoamerykańskie? Tamara Gonzalez Perea to piąta uczestniczka 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Ekspertka modowa dołączyła do Daniela Qczaja, Jakuba Kucnera, Justyny Żyły i Joanny Mazur. Tamara, znana szerzej jako Macademian Girl, jest dobrze przygotowana do ciężkich treningów, które towarzyszą tanecznej rywalizacji w show Polsatu. I weźmie w niej udział z przyjemnością. - Uwielbiam sport! - wyznała w jednym z portali społecznościowych.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Uwielbiam sport! Co mi daje? Pewność siebie, zdrowie i mnóstwo radości! 🥰💃🏻💪🏼 Od wielu lat ćwiczę jogę, na początku 2018 roku zakochałam się w pole dance, a niedawno do moich ulubionych aktywności dołączyło... brazylijskie jiu jitsu 🙈 Żałuję, że doba ma tylko 24 godziny - to zdecydowanie za mało na moje pomysły 😂 W 2019 roku nie zamierzam zwalniać tempa. A jak u Was? Ruch pojawił się na liście noworocznych postanowień? 😀 #poledance #poledancegirl #fit #sportlover _____ ‼️🆙 Moi mili! W karnawałowym nastroju zapraszam Was do oglądania programu @pytanienasniadanie - już jutro od 7:55 na antenie @tvp2.pl 🔥🎉 ‼️ A jeśli jesteście ciekawi, jakie hity i kity w pielęgnacji urody zaciekawiły mnie ostatnio najbardziej, zajrzyjcie do nowych wpisów na www.MacademianGirl.com! ✌🏼

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl)

Macademian Girl nie powinna mieć problemów z kondycją na parkiecie, ponieważ dba o formę: ćwiczy jogę, pole dance oraz brazylijskie ju jitsu. Biorąc pod uwagę jej dotychczasową karierę, powinna również wykazać się ambicją i determinacją. Tamara Gonzalez Perea jest bowiem aktywna nie tylko w serwisach społecznościowych. Szczecinianka zrobiła zawrotną karierę m.in. dzięki swojej oficjalnej stronie internetowej, na której publikuje nie tylko własne wielobarwne stylizacje, lecz także porady i teksty motywacyjne.

Znana jest z charakterystycznego, niepodrabialnego stylu, który jeszcze kilka lat temu budził niemałe kontrowersje. Dziś Macademian Girl osiągnęła status gwiazdy i trendsetterki, której rad słuchają tysiące kobiet. Prowadziła m.in. autorski program w telewizji. Była także gospodynią finału pierwszej polskiej edycji programu „#Supermodelka Plus Size”. I jak sama zapowiadała - był to dopiero początek.

- Działam na różnych płaszczyznach - dodała w wywiadzie dla POLSAT.PL. O tym jak poradzi sobie na parkiecie, będzie można przekonać się już na wiosnę, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze