2019-01-21

„Wydarzenia i Opinie”: Gościem Agnieszka Radwańska

0

Dorota Gawryluk w rozmowie z tenisistką o jej planach na 2019 rok. Co zamierza robić popularna „Isia” po zakończeniu sportowej kariery? Czy zaskoczy liczne grono swoich wielbicieli? W programie „Wydarzenia i Opinie” na antenie Polsat News wyjawiła, że wystąpi w 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

- Do studia zaprosiłam naszą najwybitniejszą tenisistkę. Zapytam o nowe wyzwania i plany zarówno zawodowe, jak i prywatne. Mam nadzieję, że Agnieszka zdradzi nam niejedną tajemnicę - zapowiadała Dorota Gawryluk, dziennikarka i Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. I tak się stało, bo udział sportsmenki w „Tańcu z Gwiazdami” to miła niespodzianka zarówno dla świata sportu, jak i dla fanów tanecznego show.

- Potrzebowałam kilku tygodni, by podjąć tę decyzję. Kocham tańczyć, starałam się wykorzystać każdą okazję ku temu. A tych okazji było niewiele. Teraz, po zakończeniu kariery, to będzie świetny trening uzupełniający. A przy odcinkach live będzie przy tym jeszcze troszkę adrenalinki. Taniec to świetna forma ruchu - powiedziała znakomita zawodniczka. Czy równie sprawna na parkiecie, jak na korcie?

- Jeżeli do czegoś się zobowiązuję, to robię to na sto procent. Jeśli będzie trzeba, będziemy ćwiczyć do późnych godzin nocnych. Jeśli miałabym to procentowo określić, to treningi taneczne szacuję na około trzydzieści procent tego, czego doświadczałam w sporcie zawodowym - dodała.

Jak poradzi sobie w tanecznym show? To okaże się wiosną 2019 roku. W trakcie rozmowy wyznała, że ma wymarzonego partnera tanecznego. Z niecierpliwością oczekuje, czy Telewizja POLSAT spełni jej pragnienie. Ale przyznała, że z przyjemnością zatańczy także z kimś innym, jeśli jej wymarzony partner nie będzie dostępny.

Agnieszka Radwańska to najwybitniejsza polska tenisistka. Niezwykle utalentowana krakowianka była wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią 20 turniejów głównego cyklu, finalistką Wimbledonu i dwukrotną półfinalistką Australian Open. W sumie rozegrała 174 mecze w Wielkim Szlemie. Wygrała 125 spotkań, natomiast 49 pojedynków zakończyło się jej porażką. W listopadzie 2018 roku zakończyła karierę sportową. Teraz spróbuje swoich sił w tańcu. Jak duże ma szanse na zwycięstwo w „Dancing with the Stars”? Czy gwiazda sportu zawstydzi swoim talentem gwiazdy ekranu, internetu i szeroko rozumianego show-biznesu? Przekona swoich wielbicieli, że warto ją wspierać nie tylko na korcie, lecz także na parkiecie? Jedno jest pewne - łatwo się nie podda, bo walkę do końca ma we krwi i zawsze daje z siebie wszystko!

- Nie biorę udziału w tym programie ani dla pieniędzy, ani dla sławy, bo na to na co dzień nie mogę narzekać. Mam nadzieję, że ten program pomoże mi w realizacji celów charytatywnych i w działalności dobroczynnej, w którą zamierzam się teraz, po zakończeniu kariery, mocniej zaangażować - podkreślała gwiazda tenisa, a od wiosny 2019 gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami”.

„Wydarzenia i Opinie” to program, w którym czołowi dziennikarze Polsat News rozmawiają z najważniejszymi osobami w Polsce. Można w nim poznać pierwsze opinie o najważniejszych wydarzeniach dnia od najważniejszych rozmówców. W programie goszczą przedstawiciele wszystkich opcji politycznych. Emisja od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń”.

„Wydarzenia i Opinie” od poniedziałku do piątku o godz. 19:15 w Polsat News.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2019