2019-01-09

„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?

0

Jeden z najbardziej utytułowanych uczestników ponownie na parkiecie! Widzowie go uwielbiają, a gwiazdy kochają z nim tańczyć, bo ma nieodparty urok i jak mało kto zna drogę do finału. Stefano Terrazzino potwierdził swój udział w 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Ma wszystko to, co powinien mieć znakomity tancerz: gorący temperament, poczucie humoru i niebywały dryg. Taki właśnie jest popularny Stefano Terrazzino - w 9. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” znów w swoim żywiole, czyli na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Ostatnio widzowie Telewizji POLSAT mogli go oglądać w show wiosną 2017 roku. - Do zobaczenia w nowej edycji TZG - napisał w mediach społecznościowych.

 

Wszystkie gwiazdy doskonale wiedzą, że tańcząc w parze ze Stefano, mają duże szanse na dobry wynik. Przekonała się o tym Aneta Zając w pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Para wygrała program. Terrazzino stanął również na najwyższym stopniu podium z Agnieszką Sienkiewicz w drugiej edycji. Z kolei w siódmej edycji, w której tańczył w parze z Iwoną Cichosz, zajął drugie miejsce.

Jak będzie tym razem? Czy Stefano stanie znów na podium? O tym będzie się można przekonać, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji POLSAT oraz na IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020