2019-01-09

Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

0

W 9. edycji programu gwiazdor disco polo pokaże, na co go stać. Nie będzie jednak śpiewał przebojów, które przyniosły mu popularność, lecz pokaże, jak się rusza. Czy Paweł Dudek, znany lepiej jako Czadoman, będzie tańczył jak szalony? Jakie jeszcze atuty pokaże ekscentryczny muzyk w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Autor takich hitów jak „Hey Hey Bawmy Się”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Bliźniaczki” dołączył do grona uczestników tanecznego show Telewizji POLSAT. Czadoman to kolejna znana postać, która będzie miała okazję wykazać się w foxtrocie, cza-czy czy walcu wiedeńskim. Przed popularnym muzykiem udział w programie potwierdzili: Jakub Kucner, Qczaj, Tamara Gonzalez Perea, Justyna Żyła i Joanna Mazur.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

U mnie tak... 😁 A u Was jak ? Pozdrowionka @czadoman #zima #śnieg #czadoman #pawełdudek #2019 #🌨 #❄ #☃️

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

Paweł Dudek znany jest z żywiołowych występów w rytm muzyki disco polo oraz jako twórca przebojowych utworów, których publiczność domaga się na koncertach. - W sercu grają mi różne dźwięki. Staram się je połączyć, aby sprawić przyjemność słuchaczom, a tym samym samemu sobie. Nie nam, wykonawcom, oceniać siebie. Jeśli zainteresowanym to pasuje, to odbija się to na frekwencji podczas koncertów, na wyświetleniach teledysków w internecie lub wywiadach w telewizjach. „Ruda tańczy jak szalona” przekroczyła osiemdziesiąt milionów wyświetleń, a to dla mnie sygnał, że ludzie chcą słuchać takich piosenek - mówił w wywiadzie dla serwisu Discopolomusic.pl.

Jak poradzi sobie w rywalizacji o Kryształową Kulę? O tym będzie można się przekonać już na wiosnę, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” z prestiżową nagrodą PIKE 2018
„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020