2019-01-24

Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

0

Rozśpiewany policjant zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie show. Aktor znany z serialu „Policjanci i Policjanci” to kolejny uczestnik 9. sezonu „Dancing with the Stars”. Na ekranie jako Mikołaj Białach nie raz dowodził, że ma krzepę. Jak taki twardziel sprawdzi się w tańcu? Czy wystarczy mu gracji, elegancji i delikatności, by razem z partnerką oczarować widzów?

Wśród znakomitości, które zatańczą w wiosennej edycji programu, znajdują się m.in.: Anna Jagodzińska, Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Qczaj, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Tamara Gonzalez Perea i Dominika Tajner-Wiśniewska. Dołączył do nich Mariusz Węgłowski znany widzom jako funkcjonariusz Mikołaj Białach z serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanego na antenie Czwórki.

Mariusz Węgłowski to wyjątkowo wszechstronna postać. Już sama jego postura wzbudza respekt, ale i zainteresowanie fanów. Były policjant-antyterrorysta, biegły w sztukach walki i boksie, obecnie dzieli czas między muzykę i serial, w którym widzowie pokochali go za rolę policyjnego twardziela o gołębim sercu. Poza występami przed kamerą artysta prowadzi zespół H’ellos, który gra muzykę dyskotekową.

Ostatnio napisał także piosenkę na święta.

Uzdolnienia aktorskie i muzyczne Mariusza Węgłowskiego są już dobrze znane, nadszedł więc czas na weryfikację jego umiejętności tanecznych. Jak poradzi sobie w rywalizacji o Kryształową Kulę? Z pewnością techniki radzenia sobie z presją wykorzystywane podczas pracy jako antyterrorysta przydadzą mu się podczas stresujących sytuacji na parkiecie „Dancing with the Stars”.

W wywiadzie dla POLSAT.PL wyśmienitą rekomendację dała Mariuszowi Węgłowskiemu Honorata Witańska, koleżanka z planu „Policjantek i Policjantów”. - Jego umiejętności i doświadczenie są nieocenione. Świadomość, że mam obok faceta, który oddał kilka milionów strzałów w swoim życiu, daje mi po prostu poczucie bezpieczeństwa podczas kręcenia scen wymagających użycia broni - powiedziała aktorka.

Czy poza talentem aktorskim i muzycznym Mariusz Węgłowski ma również smykałkę do tańca? O tym będzie można się przekonać już wiosną 2019 roku, oglądając 9. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Anna Jagodzińska wiosną w show
Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!

Komentarze
© Polsat 2020