2019-01-29

Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

0

Piękne, gorące, a przede wszystkim piekielnie zdolne! O kim mowa? O kobietach, które będą partnerkami uczestników 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kasia Vu Manh, Lenka Klimentova, Paulina Biernat, Janja Lesar, Walerija Żurawlewa i Natalia Głębocka to tancerki najwyższej klasy. Już wkrótce zobaczymy je wszystkie na parkiecie show!

Na swoim koncie mają liczne nagrody i najwyższe wyróżnienia w świecie tańca. I to właśnie na ich barkach spoczywa trud nauczenia gwiazd skomplikowanych kroków, odpowiedniej postawy czy słynnej już „ramy”. Muszą trenować, pocieszać, a czasem też porządnie sztorcować uczestników. Na szczęście robią to z takim wdziękiem, że nie można się na nie gniewać.

Walerija Żurawlewa w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” występowała aż siedem razy! Partnerowali jej między innymi Artur Dziurman, Mariusz Kałamaga, Grzegorz Łapanowski czy Rafał Jonkisz. W ostatniej, 8. edycji, jej partnerem był Krzysztof Gojdź. Kogo tym razem oprowadzi po doskonale sobie znanym parkiecie najbardziej doświadczona tancerka show?

W programie ponownie zobaczymy też Paulinę Biernat. Tancerka, która może pochwalić się dyplomem psychologa, dwukrotnie prezentowała swoje umiejętności w „Dancing with the Stars”. U jej boku tanecznie rozkwitali Jacek Lenartowicz i Tomasz Zimoch. Kto tym razem będzie miał szczęście pobierać od niej nauki?

Natalia Głębocka miała okazję pokazać swoje taneczne umiejętności w parze z Tomaszem Ciachorowskim oraz Arturem Pontkiem. To tancerka, która wraca do programu po dłuższej nieobecności. Czy widzowie się za nią stęsknili? I czy ona stęskniła się za najgorętszym parkietem w Polsce?

Fanów tanecznego show ucieszy na pewno fakt, że w „Dancing with the Stars” nie zabraknie uroczej Janji Lesar, która dała radę nauczyć romantycznego walca czy zmysłowej rumby nawet takiego twardziela jak Popek. To właśnie u jej boku raper doszedł aż do trzeciego miejsca w show. Wcześniej pochodząca ze Słowenii artystka tańczyła m.in. z Dawidem Kwiatkowskim. Kto teraz będzie miał szczęście znaleźć się z nią w parze?

Po raz drugi zatańczy w show Lenka Klimentova. Śliczna pół Czeszka, pół Kubanka to żona popularnego tancerza Jana Klimenta. W zeszłym sezonie występowała w parze z Jarosławem Kretem i bardzo szybko pożegnała się z programem. Czy tym razem uda się jej zajść dalej? Kto weźmie ją w objęcia na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”?

Jeden z uczestników trafi pod opiekę pięknej Kasi Vu Manh, która w 8. edycji programu zajęła z Dariuszem Wieteską czwarte miejsce. Po tak obiecującym debiucie w show apetyt utalentowanej tancerki na sukces zapewne został rozbudzony. Czy tym razem zdoła dotrzeć do finału? Z kim przyjdzie jej współpracować na ten wynik?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Gimper ostatnim uczestnikiem show
Sebastian Stankiewicz na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”
Mariusz Węgłowski wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Anna Jagodzińska wiosną w show
Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”. Oficjalnie!
Kogo chcą zobaczyć znani i lubiani w „Tańcu z Gwiazdami”?
Dominika Tajner-Wiśniewska w „Tańcu z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Stefano Terrazzino wrócił. Znów wygra?
Czadoman w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
Macademian Girl w 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Joanna Mazur kolejną uczestniczką!
Oficjalnie! Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”
Qczaj potwierdził udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Znamy pierwszego uczestnika 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
„Lekko Nie Będzie”, czyli Gimper i nowa jakość na YouTube

Komentarze
© Polsat 2020