2019-02-12

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku

0

Rozśpiewany mundurowy razem z egzotyczną partnerką w „Dancing with the Stars”. Czy filigranowej wirtuozce uda się obudzić w potężnym mężczyźnie grację i wdzięk, których wymagają foxtrot, samba i tango? Jak posiadająca wietnamskie korzenie tancerka będzie się prezentowała z wszechstronnie utalentowanym byłym antyterrorystą? Czy widzowie i jury 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pokochają tę parę?

Mariusz Węgłowski szerzej znany jest widzom jako funkcjonariusz Mikołaj Białach z serialu „Policjantki i Policjanci” emitowanego na antenie Czwórki. Już sama postura tego dżentelmena wzbudza respekt, ale i zainteresowanie fanów. Były policjant-antyterrorysta, biegły w sztukach walki i boksie, obecnie dzieli czas między muzykę i serial, w którym widzowie pokochali go za rolę policyjnego twardziela o gołębim sercu. Poza występami przed kamerą prowadzi zespół H’ellos, który gra muzykę dyskotekową.

W tanecznym show Mariusz Węgłowski trafił pod opiekę pięknej Kasi Vu Manh, która w 8. edycji „Dancing with the Stars” zajęła z Dariuszem Wieteską czwarte miejsce. Po tak obiecującym debiucie apetyt utalentowanej tancerki na sukces został rozbudzony. Tata Katarzyny jest Wietnamczykiem, a ona sama stara się odwiedzać jego ojczyznę tak często, jak tylko może. - Uwielbiam klimat wietnamski! To jest zupełnie inny świat niż tutaj w Polsce. U nas wszyscy tańczą, a tam tańczą ludzie, których na to stać - powiedziała w programie „Na tapecie”.

Katarzyna Vu Manh jest tancerką od ponad szesnastu lat. Do zawodu namówił ją właśnie tata. - Mój tata tańczył breakdance, a mama balet - mówi artystka, która ten zawód ma po prostu we krwi. - Jak już poszłam do klubu tanecznego, to zaczęło się robić poważnie. Tam były pary, które startowały w turniejach, a ja chciałam być lepsza - zdradziła w jednym z wywiadów.

Utalentowany artystycznie były policjant i energetyczna tancerka to wprost piorunująca mieszanka. O tym, czy para ma szansę na Kryształową Kulę, będzie można przekonać się, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już w marcu.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2019