2019-02-12

Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?

0

Blogerka trenuje do „Tańca z Gwiazdami” pod okiem zdobywcy Kryształowej Kuli. Czy wspólnie uda im się sięgnąć po trofeum show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Justyna nie będzie miała lekko, bo jej partner to szalenie wymagający profesjonalista. Czy wyrzeczenia i pot wylany podczas ćwiczeń okażą się gwarancją sukcesu?

Tomasz Barański wytańczył Kryształową Kulę wspólnie z piosenkarką Eweliną Lisowską. Fani programu i wielbiciele wokalistki wspominają ich występy po dziś dzień. A to dlatego, że Tomasz taniec ma we krwi! Zajmuje się nim od najmłodszych lat. To właśnie taniec pomógł mu przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu i osiągnąć największe sukcesy. To prawdziwy wirtuoz, któremu talentu, pracowitości i odpowiedniego podejścia do tanecznych partnerek może pozazdrościć wielu kolegów po fachu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ahoj przygodo😅💃#tanieczgwiazdami#polsatofficial#justynazyla#uwarzyla#

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła może wiele nauczyć się od Tomasza Barańskiego, który na parkiecie jest zawsze w swoim żywiole. - Ahoj przygodo - napisała uczestniczka programu w jednym z wpisów w mediach społecznościowych. Czy można założyć, że dzięki zaangażowaniu i pracy z Tomaszem, ta przygoda potrwa długo i skończy się w finale show?

Chyba właśnie na to liczy popularna blogerka, która na wieść o tym, że w świat tańca wprowadzi ją Tomek Barański, napisała: - Jestem pozytywnie zaskoczona. Przypomnijmy, że będzie rywalizować z takimi gwiazdami jak: Agnieszka Radwańska, Tamara Gonzalez Perea, Dominika Tajner-Wiśniewska, Anna Jagodzińska, Joanna Mazur, Qczaj, Jakub Kucner, Czadoman, Mariusz Węgłowski, Sebastian Stankiewicz i Tomasz Działowy.

O tym, jak Justyna Żyła poradzi sobie na parkiecie w parze z Tomaszem Barańskim, będzie można przekonać się, oglądając 9. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020