2019-02-10

Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego

0

„Taniec z Gwiazdami” modelka spędzi u boku utalentowanego partnera. Jakie będą efekty? Czy to połączenie sprawi, że na parkiecie będzie iskrzyć, kiedy tylko para się na nim pojawi? Anna jest ikoną stylu i króluje na światowych wybiegach. Michał ma ambicje i umiejętności godne mistrzów. Czy wspólnie sięgną po Kryształową Kulę?

9. edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już w marcu na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV. Uczestniczki i uczestnicy mają przed sobą tygodnie treningów i przygotowań, aby jak najlepiej wypaść przed czwórką jurorów oraz milionami telewidzów. Anna Jagodzińska nie powinna mieć problemów z formą.

- Nie ukrywam, że dbanie o sylwetkę jest dla mnie czymś priorytetowym - wskazała na jeden ze swoich atutów podczas rozmowy z dziennikarzami Polsat News. - Bardzo stresuję się sytuacjami na żywo i to będzie dla mnie doskonała praktyka. Sesje i kampanie to inna praca. Teraz zejdą na drugi plan. Chcę się sprawdzić w długoterminowym programie - dodała znakomita modelka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

📸 @felixalfred 💛

Post udostępniony przez Anna Jagodzinska (@annajofficial)

O jej prezencję i kondycję fizyczną nie trzeba się martwić. A o taneczny styl zadba Michał Jeziorowski, więc i w tym zakresie można być spokojnym. Bo to tancerz, który nie odpuszcza. Pod jego okiem każda partnerka potrafi dokonać na parkiecie ogromnego postępu. Dowiódł tego, kiedy wespół z Renatą Kaczoruk czarowali publiczność ósmej odsłony „Dancing with the Stars”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oficjalnie👊🏻 Wystąpię w najnowszej edycji Taniec z Gwiazdami💥#dancingwiththestars#tzg#dwts#dancer#sezon9#tanieczgwiazdami

Post udostępniony przez Michał Jeziorowski (@michaljeziorowskii)

Partner modelki ma 28 lat i klasę taneczną „S" w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Nie raz już pokazywał, że jest nie tylko pracowitym i utalentowanym tancerzem, lecz także niezwykle skutecznym trenerem. Czy wspólnie z Anną Jagodzińską osiągną sukces? W jaki sposób uda im się przekonać do siebie widzów show? Mają szanse na Kryształową Kulę?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020