2019-02-14

Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?

0

Oto najbardziej czadowa para 9. edycji „Dancing with the Stars”. Przebojowy muzyk w parze z najbardziej doświadczoną tancerką show. Czego dokona ta piorunująca mieszanka energii i profesjonalizmu? Czy ich entuzjazm udzieli się widzom i jurorom show? Porwą ich do tańca, tak jak Czadoman porywa ze sceny śpiewem?

Twórca takich przebojów jak „Hey Hey Bawmy Się”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Bliźniaczki” znalazł się wśród gwiazd tanecznego show Telewizji POLSAT. Paweł Dudek, znany jako Czadoman, to artysta, któremu nie można odmówić żywiołowości i zaangażowania na scenie. Teraz będzie miał okazję wykazać się w foxtrocie, cza-czy, rumbie czy walcu wiedeńskim. - W sercu grają mi różne dźwięki. Staram się je połączyć, aby sprawić przyjemność słuchaczom, a tym samym samemu sobie - mówił w wywiadzie dla DiscoPoloMusic.pl.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Pozdrawiam tanecznym krokiem... @czadoman @tanieczgwiazdami @polsatofficial #tanieczgwiazdami #czadoman #PawełDudek #taniec #polsat #dance

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

Podczas występów w „Dancing with the Stars” Paweł Dudek z pewnością zaprezentuje swoją niesamowitą ekspresję i energię. A o to, by jego popisy taneczne wyglądały przyzwoicie od strony technicznej, zadba Walerija Żurawlewa.

W „Tańcu z Gwiazdami” Walerija występowała aż siedem razy! Partnerowali jej między innymi Artur Dziurman, Mariusz Kałamaga, Grzegorz Łapanowski czy Rafał Jonkisz. W ostatniej, 8. edycji show, jej partnerem był Krzysztof Gojdź. Tym razem wystąpi w parze z ekscentrycznym muzykiem.

Czy uda jej się nauczyć Czadomana odpowiednich kroków i cierpliwości do treningów? Czy on przekaże Waleriji część swojej nieposkromionej energii? Z pewnością będzie to czadowa para!

O tym, jak prezentują się na parkiecie i jak oceniają ich sędziowie, będzie można przekonać się, oglądając 9. edycję „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2020