News
Cekiny, błysk i elegancja! Kulisy Sylwestrowej Mocy Przebojów - Polsat.pl
Obejrzyj kreacje, w których gwiazdy Polsatu witały Nowy Rok 2024. Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili autorzy doskonale znanych hitów oraz przedstawiciele starszego i młodego pokolenia w okolicznościowych kreacjach imprezowych. Czy ich stylówki znacząco się różniły i czy w tym roku można było zauważyć wyraźne trendy modowe? Zobacz galerię zdjęć!
Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 wygrała z konkurencją! - Polsat.pl
4,2 miliona przed ekranami i 60 tysięcy osób na żywo witało Nowy Rok z Polsatem. Po raz kolejny impreza organizowana przez stację okazała się sukcesem, przyciągnęła wszystkich żądnych dobrej zabawy przy dźwiękach największych przebojów. W dodatku widzowie mogli decydować, co zabrzmi na scenie, a także pokazać innym, jak wygląda ich Sylwestrowa Moc Przebojów na „domówkach”. Szczęśliwego 2024!
Sylwestrowa Moc Przebojów: Powitaliśmy 2024 rok! Wideo - Polsat.pl
Pełna atrakcji szampańska zabawa ze znakomitymi artystami w Parku Śląskim. Na największej scenie w historii imprezy między innymi: Doda, Dawid Kwiatkowski, Smolasty, Lady Pank, Enej, Tribbs, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, a także Golec uOrkiestra, Skolim i Majka Jeżowska. Zobacz, jak powitaliśmy Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023!
Krzysztof Ibisz: Z szerokimi uśmiechami w Nowy Rok 2024 - Polsat.pl
Popularny prezenter Polsatu o wspólnym świętowaniu z artystami i widzami stacji. Krzysztof Ibisz specjalnie dla POLSAT.PL mówi, jakie ma oczekiwania wobec wyjątkowego wieczoru. Na scenie w Parku Śląskim plejada wspaniałych artystów: Doda, Smolasty, Kayah, Golec uOrkiestra, Feel i wielu innych.
Sonda
Wybieram Sylwestra z Polsatem ponieważ...
Znajdź nas na facebooku