News
Kosmiczny Sylwester! 4 miliony Polaków bawiło się z Polsatem! - Polsat.pl
Nowy Rok 2023 Polsat przywitał w kosmicznej scenerii. Scena Sylwestrowej Mocy Przebojów przypominała kosmiczny statek, roiło się od gwiazd, które łączyły się w zaskakujące konfiguracje - duety a nawet tercety. W Parku Śląskim w Chorzowie wystąpiło ponad dwudziestu topowych artystów. Gospodarzami wieczoru byli Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kołodziejska, Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.
Sylwestrowa Moc Przebojów: Tak witaliśmy 2023 rok. Wideo! - Polsat.pl
Szampański nastrój i kosmiczna zabawa z gwiazdami Polsatu. Na scenie w Parku Śląskim m.in. Doda, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Lady Pank, bryska, Michał Wiśniewski oraz zagraniczny gość, Michael Patrick Kelly. Dla publiczności i widzów poza wielkimi hitami muzycznymi także konkursy i niespodzianki. Zobacz, jak powitaliśmy Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022!
Doda: W Sylwestrową Moc Przebojów absolutny odlot! - Polsat.pl
Gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL zdradza szczegóły kosmicznego występu w Parku Śląskim. Na scenie obok niej Maryla Rodowicz i Cleo oraz... ludzka rakieta! Co jeszcze mówi Doda i jakie niespodzianki przygotowała dla swoich fanów na ostatni występ w 2022 roku? Zobacz również jej spektakularne występy na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 roku.
Krzysztof Ibisz: Kocham co roku prowadzić imprezy sylwestrowe - Polsat.pl
Dziennikarz i prezenter mówi o wspólnym świętowaniu. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza, dlaczego warto oglądać Sylwestrową Moc Przebojów 2022 oraz z jakiego powodu Park Śląski to kultowe miejsce na ostatnią imprezę w roku. Za jakie szczególne zadanie podczas tego wydarzenia Krzysztof Ibisz ręczy głową?
Wideo


Zwiastun
Sonda
Wybieram Sylwestra z Polsatem ponieważ...
Znajdź nas na facebooku