2024-01-01

Cekiny, błysk i elegancja! Kulisy Sylwestrowej Mocy Przebojów

Obejrzyj kreacje, w których gwiazdy Polsatu witały Nowy Rok 2024. Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili autorzy doskonale znanych hitów oraz przedstawiciele starszego i młodego pokolenia w okolicznościowych kreacjach imprezowych. Czy ich stylówki znacząco się różniły i czy w tym roku można było zauważyć wyraźne trendy modowe? Zobacz galerię zdjęć!

Stroje służbowe
Klasyczna elegancja i błysk. Modowy ton na Sylwestrowej Mocy Przebojów nadawali nie tylko artyści, ale i prowadzący. Marcelina Zawadzka postawiła na asymetryczną, podkreślającą jej figurę sukienkę, a Krzysztof Ibisz na prosty ponadczasowy smoking.

Faceci w czerni
Dawid Kwiatkowski, który w Nowy Rok obchodzi urodziny, pokazał się w artystycznie skrojonej marynarce. Życzenia na scenie składał mu brat Michał, który wybrał bardziej zachowawczy tradycyjny garnitur.

Dyskretna elegancja
Matteo Bocelli wybrał idealnie skrojony garnitur, najprawdopodobniej włoski, ale na luzie i bez dodatków. Taka prostota broni się w modzie.

Królowa w błękicie
Doda kolorem koronkowego kombinezonu, wyszywanego kryształkami, nawiązała do swojego „wodnego” albumu „Aquaria”. Golfik i futerkowe getry idealnie sprawdziły się w chłodną sylwestrową noc.

Wygodnie i na luzie
Na odcienie niebieskiego postawili również panowie. Tribbs swój firmowy błękit na włosach powtórzył na zdobionych artystycznymi chlapnięciami farby czarnym garniturze i koszulce. Danzel w kulisach Sylwestrowej Mocy Przebojów pokazał się w miękkiej sztruksowej marynarce i granatowym golfie.

Z charakterem
Modna oversizowa marynarka, siatkowa koszulka, lśniące spodnie do butów w mocnym wojskowym stylu to sylwestrowy strój Kuby Szmajkowskiego.

Tiule zawsze w modzie
Majka Jeżowska do obszernej tiulowej spódniczki mini wybrała czarno-czerwoną lateksową kurtkę z motywem serca. Strój uzupełniały łańcuszki nadające kreacji rockowego sznytu.

Prosto, a elegancko
Cokolwiek włożą na siebie rockmani z Lady Pank, jest już samo w sobie rockowe, ale basicowym t-shirtom i koszulom elegancji dodawały aksamit i sztrasy w pozostałych elementach stroju i dodatki.

Liczą się detale
Czarne klasyczne stroje członków zespołu Golec uOrkiestra ozdabiały klasyczne góralskie parzenice, rockowe łańcuchy i ćwieki, ale można też dojrzeć błysk cekinów.

Z blaskiem na scenie
Na brokat, cekiny, metalizujące materiały i biżuterię postawili członkowie grupy Enej. Każdy z nich w nieco innym stylu, ale bardzo spójnie jako zespół.

Jak na stoku
Srebrna, metalicznie lśniąca puchówka do śnieżnobiałych spodni i koszulki to stylizacja sylwestrowa Skolima. Błyszcząco, a skromnie...

Cekiny na cekinach
Urszula na Sylwestra wybrała szerokie, lejące się spodnie z metalicznie lśniącej czarno-srebrnej tkaniny i pasujący do nich top. Stroju dopełniła czarna cekinowa kurtka i masywna srebrna biżuteria.

W kolorach tęczy
Marynarkę Oskara Cymsa również zdobiły cekiny, ale w jego przypadku - wielokolorowe. Do tego już tylko prosta biała koszula rozpięta pod szyją i proste czarne spodnie.

Monokolor
Na jednobarwny strój zdecydował się Marcin Miller z zespołu Boys. Białe cekiny na białym garniturze dawały wyjątkowy efekt. W taką noc nawet zegarek lśnił diamencikami.

Dziki Zachód?
Niemal nie do poznania był Smolasty. Muzyk na Sylwestrową Moc Przebojów wybrał kowbojską klasykę ze skórzaną kurtką, jego tatuaże na szyi zakryła fantazyjnie zawiązana chusta, a ogoloną głowę kapelusz. Męsko. Klasycznie. Oryginalnie.

Życzymy kolejnego wspaniałego i pełnego emocji roku z Telewizją Polsat!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat