2023-12-29

Skolim i jego sylwestrowe moce bardzo przebojowe. Ma plan!

Król Latino, ulubieniec publiczności i głos młodego pokolenia z Polsatem w Nowy Rok. Noc z 31 grudnia 2023 roku na 1 stycznia 2024 roku zarezerwował sobie na Sylwestrową Moc Przebojów, żeby razem z widzami stacji hucznie świętować tę szczególną zmianę w kalendarzu. Jak się okazuje, nieokiełznany artysta ma w sobie również pierwiastek romantyka. Sprawdź, jak Konrad „Skolim” Skolimowski lubi spędzać Sylwestra.

Najpierw ogień!
Potrafi doskonale połączyć szaleństwo, które daje satysfakcję zarówno jemu jak i jego fanom, z błogim wypoczynkiem w towarzystwie bliskich mu osób. Na scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów, do której przygotowania rozpoczął kilka miesięcy wcześniej, chce, żeby był „prawdziwy ogień”. A później?

A potem też ogień...
Później biegnie do przyjaciół i ma nadzieję, że powtórzy się sceneria z jego najmilej wspominanej noworocznej imprezy, która odbyła się w 2017 roku. Jak wyglądała? - Piękny domek, ogień w kominku, ziemia zasypana połyskującym śniegiem, a na stole smaki kuchni z całego świata. Iście magiczna atmosfera. O takim połączeniu właśnie marzę. Najpierw mega koncert, który rozrusza publiczność pod sceną i przed telewizorami, a potem relaks w gronie najbliższych przyjaciół - zdradza rozmarzony Skolim. Najlepszego w Nowym Roku!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat