2023-12-14

Przygotowania gwiazd do Sylwestrowej Mocy Przebojów

Artyści na planie zwiastunów wyjątkowej imprezy na powitanie 2024 roku. Doda, Smolasty, Golec uOrkiestra, Kuba Szmajkowski i inni goście ujawniają kulisy nagrań w swoich mediach społecznościowych. Co udaje się podejrzeć z tych przygotowań? Zobacz! Sylwestrowa Moc Przebojów w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 tylko w Polsacie!

Królowa w nowej fryzurze
Na najgorętszym wydarzeniu Polsatu nie może zabraknąć Dody. Artystka, która przygotowuje się do ruszenia w przyszłym roku w drogę z „Aquaria Tour”, zaprezentowała się w wyjątkowej fryzurze. „Kocham nowe włosy” - napisał na Instagramie przyjaciel gwiazdy Mariusz „Dżaga” Ząbkowski. „Cudownie wyglądasz”, „Super”, „Czekam!” - komentowali fani gwiazdy.

Solo i w duecie
Prawdopodobnie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów artystka zaprezentuje miks najpopularniejszych utworów z albumu „Aquaria”, który zdążył pokryć się już podwójną platyną. To jednak nie wszystko - Doda zaśpiewa również ze Smolastym. Duet ma na swoim koncie dwie kooperacje: „Nim zajdzie słońce” i „Nie żałuję”.

Lista gwiazd imponuje
Bracia Golec nie mogą doczekać się szampańskiej zabawy. „Lista artystów jest imponująca i gwarantujemy, że przy takim zestawieniu gwiazd, ostatni dzień w roku spędzicie wystrzałowo” - zachęcają górale. Na zdjęciach pozowali ze współprowadzącą koncert Marceliną Zawadzką.

Co na setliście?
Zwycięzca dziewiętnastego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie zwalnia tempa. Kuba Szmajkowski prezentuje efekty sesji promującej Sylwestrową Moc Przebojów i jednocześnie pyta fanów, „co chcielibyście, żebym zaśpiewał?”. W komentarzach padają różne odpowiedzi: od własnych hitów piosenkarza do coverów. Na co zdecyduje się ostatecznie? Przekonamy się o tym 31 grudnia!

Bądźcie z nami!
„To będzie niezapomniane wydarzenie! Nie może Was zabraknąć!” - przekonuje wokalistka grupy Clödie. Klaudia Trzepizur ujawnia robocze zdjęcia ze spotu sylwestrowego wraz z Piotrem Kupichą z formacji Feel. Czekamy na was zarówno na Polach Marsowych Parku Śląskiego, jak i przed ekranami telewizorów! Do zobaczenia!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat