2023-12-13

Sylwestrowa Moc Przebojów z największą sceną w historii

Krzysztof Ibisz na budowie spektakularnej konstrukcji na błoniach Stadionu Śląskiego. Zobacz, jak wyglądają przygotowania do kończącej 2023 rok szampańskiej imprezy. Prowadzący ją już tradycyjnie prezenter zapowiedział liczne atrakcje, jakie czekają uczestników i widzów koncertu. Sylwestrowa Moc Przebojów 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Spektakularna scena
Przygotowania do imprezy w Parku Śląskim ruszyły i już na etapie budowy scena wygląda imponująco. Ostatecznie osiągnie wymiary 75 metrów szerokości i 30 metrów wysokości. Do tego dojdzie scenografia, oświetlenie i 6,5-metrowy zegar, który będzie odmierzał czas do północy. Warto zobaczyć to na żywo lub na ekranie Polsatu.

Zabawa dla wszystkich
Budowa takiej konstrukcji to zadanie dla najlepszych. - Obecnie przy produkcji wydarzenia pracuje około pięćset osób. Mamy rekordowo dużą scenę, będzie fantastyczna zabawa i fantastyczni artyści. W zeszłym roku bawiło się z nami na miejscu czterdzieści tysięcy osób i cztery miliony przed telewizorami. Bardzo bym się cieszył, gdybyśmy pobili ten rekord frekwencyjny - zapowiada dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski.

Sylwester wśród gwiazd
Na scenie najpopularniejsi artyści, a wśród nich Dawid Kwiatkowski, Doda, Smolasty, Kayah, oraz zespoły Feel, Enej, czy Lady Pank. W gronie artystów znaleźli się również Konrad „Skolim” Skolimowski, Tribbs i zwycięzcy 18. i 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - fenomenalni Oskar Cyms i Kuba Szmajkowski. Gwiazdą specjalną Sylwestrowej Mocy Przebojów jest Matteo Bocelli. Jak zdradza Krzysztof Ibisz, będą też niespodzianki, które poznamy dopiero podczas wydarzenia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat