2023-12-30

Oto najlepsze sylwestrowe wspomnienia gwiazd Polsatu

Co na ten temat zdradzili artyści oraz prowadzący Sylwestrowej Mocy Przebojów? Jakie wydarzenia, miejsca i sytuacje zapadły w ich pamięci z tej wyjątkowej nocy w roku? Kto uchylił rąbka tajemnicy, a kto wolał zostawić wrażenia dla siebie i dlaczego? O szczególnym dla nich 31 grudnia opowiadają ulubieńcy widzów Polsatu. Zobacz wideo!

Coś niesamowitego!
- To był Sylwester na plaży - rozpoczyna swoją historię Majka Jeżowska. - Moim marzeniem było poprowadzić kiedyś Sylwestra z… - ujawnia Marcelina Zawadzka. - Chyba ten najlepszy to był, kiedy jeszcze byłem bardzo mały - mówi Dawid Kwiatkowski. Dlaczego właśnie wtedy? Kto z kolei najbardziej cieszył się z pierwszego Sylwestra poza domem, bez rodziców, a kto był budzony przez nich na fajerwerki o północy?

Bywało różnie
Gorące wspomnienia? Nie tylko! Krzysztof Ibisz przypomina, ile stopni Celsjusza na minusie bywało dawniej na Sylwestrach z Polsatem, a Skolim opowiada o wypadnięciu przez okno jednego z imprezowiczów do... basenu z lodem! Okazuje się, że czasami lepiej mało pamiętać, jak Kubańczyk, który na scenie na Polach Marsowych pod Stadionem Śląskim pojawi się z Tribbsem. Oglądaj!

 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat