2023-12-22

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023: Danzel na scenie Polsatu!

Fani disco mogą spodziewać się muzycznej petardy w ostatnią noc 2023 roku. Wśród gronie artystów wydarzenia na błoniach Stadionu Śląskim znalazł się także uwielbiany przez polską publiczność Danzel. Zwycięzca 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znany jest m.in. z hitu „Pump It Up!”. Co przygotował specjalnie dla swoich fanów? Sylwestrowa Moc Przebojów w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Danzel nigdy nie zawodzi
Sylwestrowa Moc Przebojów to wieczór, który trudno będzie zapomnieć. Ogromna scena rozbłyśnie tysiącem świateł i multimediów, a gigantyczny zegar będzie odmierzał ostatnie minuty starego roku. Zaprezentują się największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. W tym roku furorę zrobi z pewnością występ fenomenalnego Danzela. Ten wszechstronny wokalista, tancerz i showman swoją karierę zaczynał w zespole Scherp op de Snee w rodzinnej Belgii. Początkowo śpiewał także w chórkach, ale rozgłos przyniósł mu singiel „Pump It Up!”, który szybko stał się hitem dyskotekowym w całej Europie i podbił światowe listy przebojów.

Tylko dla widzów stacji
Danzel to artysta, który towarzyszył Polsatowi na wielu koncertach i imprezach. Zdobył również Złotą Twoją Twarz w szesnastym sezonie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów otworzy celebrację 20-lecia swojej pracy na scenie.

 

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat