2023-12-18

Sylwestrowa Moc Przebojów: Wspaniałe duety na scenie!

Jakie atrakcje zaplanowano dla widzów w ten jedyny, wyjątkowy wieczór w roku? Ostatniego dnia 2023 roku na Polach Marsowych Parku Śląskiego największa impreza muzyczna tego roku. Na scenie największe gwiazdy nie tylko muzyki polskiej, ale i zagranicznej, które połączą się we wspaniałe duety. Sylwestrowa Moc Przebojów w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Artyści wyjątkowego koncertu
Sylwestrowa Moc Przebojów to prawdziwa uczta muzyczna, na którą cały rok czeka wielu widzów Polsatu. Na scenie między innymi: Kayah, Doda, Smolasty, Urszula, Majka Jeżowska, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Kuba Szmajkowski, Lady Pank i wielu innych. Gwiazdą, która zaśpiewa o północy jest Matteo Bocelli.

Bracia Kwiatkowscy znów razem
Na prawdziwą gratkę mogą liczyć fani twórczości Dawida i Michała Kwiatkowskich. Nie pierwszy raz już bracia łącząc siły robią furorę. Ich wspólny występ podczas Polsat SuperHit Festiwal odbił się w mediach głośnym echem, a publiczność wprost oszalała na punkcie tego duetu. Tym razem wykonają utwór „Cafe de Paris”, który podbił listy przebojów.

Przebojowy duet
„Nim zajdzie słońce” to numer, na który z pewnością czeka wielu fanów królowej pop polskiej sceny muzycznej, Dody oraz nietuzinkowego Smolastego. Ich wspólny utwór wyświetlono na You Tube już ponad 56 milionów razy i jest obecnie numerem 2. w kategorii najpopularniejszy teledysk.

Imprezowy hit
Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wybrzmi także piosenka, bez której żadna impreza nie ma racji bytu. „Ostatni raz zatańczysz ze mną” Krzysztofa Krawczyka wykona Mikołaj Trybulec - idol młodzieży, basista, producent i DJ znany jako Tribbs. Zaśpiewa go z raperem i freak fighterem - Kubańczykiem.

Lokalni reprezentanci
Zaskoczy nas także pochodzący ze śląska zespół Feel, który do wykonania numeru „Mój jest ten kawałek podłogi” zaprosił swoją krajankę - Clödie. Ta młoda frontmenka dała się poznać publiczności nie tylko za sprawą występów w popularnych programach muzycznych. Doskonale znany jest jej cover przeboju „Zombie” zespołu The Cranberries. Ta wersja okazała się prawdziwym hitem, a teledysk na YouTube wyświetlono do tej pory ponad 36 milionów razy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat