2023-12-23

Matteo Bocelli: Śpiew, rodzina, dom w Toskanii. Foto i wideo!

Matteo Bocelli razem z widzami Polsatu powita Nowy Rok 2024, a publiczność zgromadzona na błoniach Stadionu Śląskiego będzie miała okazję z bliska zobaczyć występ włoskiego piosenkarza. Na ten szczególny wieczór artysta przygotował trzy utwory. Zaśpiewa cover przeboju Eda Sheerana, utwór „Fasi”, a o północy hit „Caruso”. Poznaj bliżej zagraniczną gwiazdę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023.

Miało być inaczej?
26-letni Matteo jest młodszym synem Andrei Bocellego i jego pierwszej żony Enriki Cenzatti. Ma starszego brata Amosa i młodszą przyrodnią siostrę Virginię. Wszyscy są bardzo utalentowani muzycznie i bardzo ze sobą zżyci. Artysta, tak jak ojciec, jest tenorem. W 2015 roku rozpoczął studia w Conservatorio Boccherini w Lucce jednak tata nie planował dla niego kariery śpiewaka.

Mocny głos
- Myślę, że to było na zasadzie: „jestem śpiewakiem, wiem, ile kosztuje ten zawód, ile wyrzeczeń wymaga, nie chcę tego samego dla mojego syna”. Bał się. Nie o to, czy mam talent, ale o to, czy nie zapłacę zbyt wysokiej ceny. I wtedy to mój brat przekonał ojca, żeby pozwolił mi rozwijać się w kierunku śpiewu, żeby mnie nie zniechęcał - wspominał Matteo Bocelli w wywiadzie dla magazynu „VIVA!”.

W blasku fleszy
Włosi go uwielbiają. Jego życie jest ulubionym tematem dla prasy i portali. Doceniają go też za niewątpliwą urodę. W tym roku Matteo Bocelli został twarzą świątecznej kampanii marki Guess.

Nie ma jak w domu
Mimo że jest gwiazdą światowego formatu, jest domatorem i uwielbia spędzać czas w swojej posiadłości. Toskania to jego miejsce na ziemi, za którym tęskni zawsze, gdy jest w trasie. W Lajatico ładuje akumulatory, odpoczywa i delektuje się swoim ulubionym daniem, czyli makaronem. Najbardziej lubi, gdy jest przyrządzony jak najprościej, z tradycyjnych włoskich składników.

Co jest najważniejsze?
- To trochę tak, jak z ulubioną piosenką, której możesz słuchać na okrągło i właściwie nie wiesz dlaczego. Nigdy nie mam dość mojego kraju i codziennie zakochuję się w nim na nowo. Kiedy kogoś kochasz, ta osoba nigdy ci się nie nudzi i nie potrzebujesz nikogo innego. Z miłością do kraju jest tak samo - mówił w jednym z wywiadów. - Lubię okolicę, w której mieszkam, mój widok z okna, lubię spotykać codziennie tych samych sąsiadów. Uwielbiam czas spędzany w domu z moimi bliskimi, zwyczajne rozmowy. Myślę, że to jest esencja życia: relacje, które masz z innymi ludźmi - podsumował Matteo Bocelli.

  

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat