2023-12-28

Golec uOrkiestra: Sylwester z przytupem i na bogato

Bracia Łukasz i Paweł specjalnie dla POLSAT.PL o występie podczas ostatniej nocy 2023 roku. Golec uOrkiestra to jedni z wielu artystów, którzy powitają Nowy Rok z Polsatem. Popularny duet opowiada, co czeka publiczność i widzów stacji. Jakich piosenek można się spodziewać i dlaczego akurat taki wybór jest najlepszy? Sylwestrowa Moc Przebojów w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00.

Nie może was zabraknąć
Bracia Golec nie mają wątpliwości, że Sylwestrowa Moc Przebojów będzie hitem. - Impreza z przytupem. Na bogato. Jak się bawić, to się bawić! - podkreśla Łukasz. - Śląsk w ogóle lubi śpiewać, lubi szaleć, zabawę. Kilkakrotnie tam graliśmy. Plejada artystów i gwiazd - kontynuuje.

Niezapomniane utwory
- Ludzie kochają te piosenki, które znają, więc będą największe przeboje. Jakaś nowość też pewnie się pojawi, ale to jest tak, że bez pewnych hiciorów nie ma Sylwestra. Publiczność tego się domaga i my jako artyści spełniamy to marzenie - mówi Łukasz Golec, zapytany o selekcję repertuaru na tę wyjątkową noc. Jego brat Paweł dopowiada: - Musi wybrzmieć „Lornetka”, która zresztą powstała w Akademii Muzycznej w Katowicach, kiedy jeszcze studiowaliśmy. Ma prawie dwadzieścia pięć lat. Ślązacy bardzo go lubią i szanują. To utwór z przymrużeniem oka.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat