2023-12-27

Sylwestrowa Moc Przebojów: Enej i muzyczne niespodzianki

Formacja w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL o najgorętszej imprezie na zakończenie 2023 roku. Piotr „Lolek” Sołoducha podsumowuje ostatnie miesiące w życiu zawodowym grupy, a następnie lider zespołu zapowiada wyjątkową imprezę na błoniach Stadionu Śląskiego. Co razem z kolegami przygotowali dla publiczności i widzów? Zobacz wideo! Sylwestrowa Moc Przebojów w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Pracowite dwanaście miesięcy
Koniec roku zawsze skłania do podsumowań. Jaki był 2023 rok dla grupy Enej? - Bardzo pracowity, ale to był również bardzo owocny rok, ponieważ wszystkie nasze muzyczne plany, które mieliśmy w głowach, udało się zapisać w studiu. Szykujemy się do nowej płyty - zapowiada w rozmowie z POLSAT.PL Piotr „Lolek” Sołoducha.

Największe przeboje
- Po raz kolejny zespół Enej będzie witał nowy rok z Telewizją Polsat - mówi muzyk i zdradza, czego można się spodziewać po koncercie na Stadionie Śląskim. - „Enejowy” repertuar, więc to będą nasze największe hity, ale nie zabraknie również coverów. Wydaje nam się, że to będzie niezła muzyczna niespodzianka. Stroje gotowe, więc szykujemy się i czekamy na wszystkich przed telewizorami - dodaje lider formacji Enej.

  

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat