2023-12-27

Debiutant Oskar Cyms. „To mój pierwszy występ w Sylwestra”

Jakie emocje towarzyszą wokaliście podczas przygotowań do pożegnania 2023 roku? Oskar Cyms to jeden z artystów, którego występ zaplanowano na najgorętszej imprezie 31 grudnia. Jak opisuje wydarzenie w rozmowie z POLSAT.PL? Utalentowany muzyk zdradza także, jakie piosenki szykuje na swój debiutancki występ podczas ostatniego wieczoru w roku. Sylwestrowa Moc Przebojów od godz. 20:00 tylko w Polsacie!

Zabawa w najlepsze
Oskar Cyms przyznaje, że praca 31 grudnia to dla niego nowe doświadczenie. Jaka będzie Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem? - Wystrzałowa, przebojowa impreza. Pierwszy raz będę miał przyjemność wystąpić podczas jakiekolwiek Sylwestra. Nie mogę się doczekać. Jestem ciekaw, jak to wszystko będzie wyglądało, ale na pewno będzie wspaniale - mówi zwycięzca 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zdradza również, że szykuje swoje dwa największe przeboje: „Daj mi znać” i „Niech mówią”.

Plejada gwiazd
Wśród artystów Sylwestrowej Mocy Przebojów znajdują się takie nazwiska jak Doda, zespół Feel, Lady Pank, Kayah, Tribbs i Kuba Szmajkowski. Gościem specjalnym imprezy jest Matteo Bocelli - syn słynnego tenora światowej sławy, Andrei Bocelliego.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat