2023-12-29

Krzysztof Ibisz: Z szerokimi uśmiechami w Nowy Rok 2024

Popularny prezenter Polsatu o wspólnym świętowaniu z artystami i widzami stacji. Krzysztof Ibisz specjalnie dla POLSAT.PL mówi, jakie ma oczekiwania wobec wyjątkowego wieczoru. Na scenie w Parku Śląskim plejada wspaniałych artystów: Doda, Smolasty, Kayah, Golec uOrkiestra, Feel i wielu innych.

Pozytywnie w Nowym Roku
Krzysztof Ibisz już od startu przygotowań do tej szczególnej transmisji na żywo, nie krył ekscytacji i nie mógł doczekać się Sylwestrowej Mocy Przebojów. - To będzie przeżycie bardzo zabawowe! Chcemy powitać Nowy Rok, jak od wielu lat, razem z naszymi widzami - mówi w rozmowie z POLSAT.PL. Jako współprowadzący wydarzenie z pewnością zadba o pozytywną energię. - My z Marceliną Zawadzką i Adamem Zdrójkowskim pomożemy artystom wejść bardzo optymistycznie w 2024 rok i mamy nadzieję, że tak jak wejdziemy wszyscy razem z szerokimi uśmiechami, to takie będzie kolejne dwanaście miesięcy - dodaje, przekazując noworoczne życzenia.

Uczta muzyczna
Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zaśpiewają m.in. Urszula, Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, Kuba Szmajkowski, Oskar Cyms i zespół Lady Pank. Artyści zaplanowali wiele niespodzianek, w tym wyjątkowe duety. Gościem specjalnym koncertu będzie Matteo Bocelli.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy był Stadion Śląski. Patronami Medialnymi byli Radio Zet, Fakt i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat