News
Lanberry: Podczas pobytu w Sopocie zorganizuję minicamp - Polsat.pl
Co jeszcze przygotowała gwiazda na Polsat SuperHit Festiwal 2018? To drugi z rzędu występ Lanberry w legendarnej Operze Leśnej. Czy wykonaniem przeboju „Ostatni Most” zaskoczy publiczność? Jaką kreację na ten wieczór wybierze piosenkarka? Co jeszcze będzie się działo podczas święta muzyki nad morzem? Wokalistka ujawnia szczegóły specjalnie dla POLSAT.PL.
Dlaczego Maryla Rodowicz płakała w Sopocie? - Polsat.pl
Co doprowadziło gwiazdę i jej przyjaciółkę Helenę Vondrackovą do łez? Poznaj sekrety festiwalu sprzed lat! Niezastąpiona Maryla Rodowicz wystąpi podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018 z Donatanem. Wykonają utwór „Pełnia”. Ale popularna wokalistka przypomni też swój przebój „Małgośka”, który po raz pierwszy zaprezentowała właśnie w Sopocie w 1973 roku - dokładnie 45 lat temu.
Ewa Farna w nowej stylizacji na Sopot. Mamy zdjęcia! - Polsat.pl
Zobacz kreację przygotowaną na Polsat SuperHit Festiwal 2018. Próby przed występem w Operze Leśnej idą pełną parą! Ewa Farna pojawi się na scenie, by zaprezentować publiczności swoje dwa przeboje: „Wszystko albo nic” i „Edo” (z KaeNem). Jak wypadnie Sopocie? I kto zaprojektował stylizację wokalistki?
Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co, gdzie, kiedy? - Polsat.pl
W ostatni weekend maja Sopot stanie się stolicą polskiej rozrywki. Na deskach Opery Leśnej zobaczymy legendy estrady i artystów błyskawicznie sięgających szczytu popularności. Zarówno muzycznych, jak i kabaretowych. Poznaj szczegóły Polsat SuperHit Festiwal 2018!
KONCERTY


Kulisy
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku

Kontakt

Biuro akredytacyjne

Paweł Czajkowski
666 010 161
pczajkowski@polsat.com.pl

Biuro prasowe

Anna Hajduk
795 527 181
ahajduk@polsat.com.pl

 

Partnerzy

 

 

Komentarze
© Polsat 2018