News
Gdyby Doda nie była muzykiem, wybrałaby karierę sportowca? - Polsat.pl
Skąd zamiłowanie gwiazdy estrady do aktywności fizycznej? Przed Polsat SuperHit Festiwal 2018 Doda ujawniła, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa sport. Czy wokalistka będzie w formie na największym muzycznym wydarzeniu w Sopocie? Zdecydowanie tak!
Kayah wspomina molo o wschodzie słońca i zapiekanki - Polsat.pl
Nadmorskie atrakcje po koncercie Polsat SuperHit Festiwal 2018. Kayah uwielbia występować przed wielką publicznością, czego wszyscy będziemy świadkami podczas drugiego dnia imprezy w Sopocie, gdy wykona hit „Po co”. Jak wokalistka organizuje czas wolny poza festiwalem? Co najbardziej lubi robić nad morzem?
Lanberry: Podczas pobytu w Sopocie zorganizuję minicamp - Polsat.pl
Co jeszcze przygotowała gwiazda na Polsat SuperHit Festiwal 2018? To drugi z rzędu występ Lanberry w legendarnej Operze Leśnej. Czy wykonaniem przeboju „Ostatni Most” zaskoczy publiczność? Jaką kreację na ten wieczór wybierze piosenkarka? Co jeszcze będzie się działo podczas święta muzyki nad morzem? Wokalistka ujawnia szczegóły specjalnie dla POLSAT.PL.
Polsat SuperHit Festiwal 2018. Co, gdzie, kiedy? - Polsat.pl
W ostatni weekend maja Sopot stanie się stolicą polskiej rozrywki. Na deskach Opery Leśnej zobaczymy legendy estrady i artystów błyskawicznie sięgających szczytu popularności. Zarówno muzycznych, jak i kabaretowych. Poznaj szczegóły Polsat SuperHit Festiwal 2018!
KONCERTY


Kulisy
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku

Kontakt

Biuro akredytacyjne

Paweł Czajkowski
666 010 161
pczajkowski@polsat.com.pl

Biuro prasowe

Anna Hajduk
795 527 181
ahajduk@polsat.com.pl

 

Partnerzy

 

 

Komentarze
© Polsat 2018