2024-02-29

Polsat SuperHit Festiwal 2024: Bilety w sprzedaży. Sprawdź!

Dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Sopocie. W ten weekend miasto to tradycyjnie staje się stolicą polskiej piosenki, a na deskach Opery Leśnej występują największe gwiazdy sceny muzycznej. Telewizja Polsat przygotowała dla widowni oraz widzów przed telewizorami dwa dni pełne muzyki podczas Polsat SuperHit Festiwal. Bilety na to wydarzenie można już kupić na stronie biletyna.pl.

Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2024
24 i 25 maja w Sopocie znowu będzie rozbrzmiewać polska muzyka! Na scenie wystąpią wykonawcy, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz ci, których przeboje królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel i inni wspaniali artyści.

Wspólne świętowanie
Podczas festiwalu nie zabraknie również niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W tym roku w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra. Z braćmi „na góralską nutę” zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Cleo, Enej, Gromee i inni. Do tego celebracja „Dwudziestki” króla disco Danzela. W kolejnym jubileuszu piosenki Majki Jeżowskiej, które kochają dzieci od 5 do 105 lat - w specjalnym rockowym wykonaniu. Wielkim wydarzeniem będzie także jubileusz 30-lecia na scenie Andrzeja Piasecznego.

Gwiazdy Polsatu
Na widzów czeka także sentymentalna podróż w przeszłość - specjalna część koncertu poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie „Tylko muzyka. Must be the music”.

Klasyka na nowo
To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert „Wodecki Twist” z udziałem najmłodszej generacji artystów. Wśród nich m.in. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie, a widzowie Polsatu obejrzą ten wyjątkowy koncert na żywo w sobotę 25 maja.

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2024 dostępne są na stronie biletyna.pl.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat