News
Majka Jeżowska znów z Krystyną Prońko na scenie w Sopocie - Polsat.pl
Miłość tych dwóch artystek do jednego mężczyzny zaowocowała pewnym kultowym utworem, który zaśpiewają razem na Polsat Hit Festiwal 2024. Ich wieloletnia przyjaźń była wyboista, ale skończyła się happy endem. Połączyła kobiety, które doświadczyły przemocy z rąk tego samego mężczyzny. Historię tę opisały w piosence „On nie kochał nigdy żadnej z nas”. Koncert „Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska” 25 maja w Operze Leśnej i w Polsacie.
Danzel o jubileuszu: Wszystko zaczęło się od Pump It Up - Polsat.pl
„Dwudziestka” króla muzyki tanecznej w Sopocie. Zobacz wideo dla POLSAT.PL! Danzel opowiedział o jednym ze swoich największych hitów, ponieważ wykona go podczas Polsat Hit Festiwal 2024. Nie będzie to jednak jedyna piosenka, którą zaśpiewa. Co zdradził na temat swojego jubileuszu? Transmisje z Opery Leśnej w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.
Sopot pełen gwiazd! Także tych, które zaczynały w Polsacie - Polsat.pl
Drugiego dnia Polsat Hit Festiwal 2024 sentymentalna podróż w przeszłość. Nie zabraknie gwiazd, które swoją przygodę ze sceną rozpoczęły w Polsacie. Oprócz nich, na deskach Opery Leśnej w Sopocie wystąpią m.in. Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski czy Roxie Węgiel. Oglądaj na żywo w piątek 24 maja i sobotę 25 maja w Polsacie.
Magda Bereda z braćmi Golec na scenie. To coś wielkiego! - Polsat.pl
Wokalistka specjalnie dla POLSAT.PL o swoim udziale w jubileuszu grupy. Magda Bereda będzie jednym z wielu gości koncertu „Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra”. Podczas konferencji Polsat Hit Festiwal zdradziła, jak czuje się, debiutując na historycznej scenie w Operze Leśnej. Transmisja całej imprezy w piątek 24 maja i sobotę 25 maja na żywo w Polsacie.
Sonda
Oglądam Polsat Hit Festiwal, ponieważ to...
Znajdź nas na facebooku