News
Roksana Węgiel: Więcej mojego tańca na Polsat Hit Festiwal - Polsat.pl
Finalistka „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” o występie w Operze Leśnej w Sopocie. Utalentowana wokalistka w trakcie udziału w hitowym programie odkryła swój kolejny talent, który teraz zamierza w większym stopniu wykorzystywać na scenie. Co jeszcze o Polsat Hit Festiwal 2024 mówi Roksana Węgiel w rozmowie z Dawidem Koczurem? Oglądaj na żywo w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.
Doda o Polsat Hit Festiwal 2024. Tym razem bez szaleństw? - Polsat.pl
Artystka zdradziła szczegóły przygotowań ze Smolastym do występu w Operze Leśnej. Doda polubiła współpracę z popularnym raperem, a dwa wspólne utwory to nie koniec. Co jeszcze szykuje ten duet? Czy Dorota Rabczewska wraca wspomnieniami do wcześniejszych edycji wydarzenia w Sopocie? Odpowiedzi w rozmowie z Dawidem Koczurem. Polsat Hit Festiwal 2024 na żywo w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.
Margaret: Chcę poderwać sopocką publiczność do tańca - Polsat.pl
Wokalistka o przygotowaniach do Polsat Hit Festiwal 2024 i dwukolorowych oczach. Miały one symboliczne znaczenie, a nawiązywały do jej najnowszej twórczości. W rozmowie z Dawidem Koczurem opowiadała też o tym, co szykuje dla publiczności i widzów Polsat Hit Festiwal 2024. Transmisje z Opery Leśnej w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.
Golec uOrkiestra o świętowaniu 25-lecia w Sopocie. Wideo! - Polsat.pl
Znani bracia Łukasz i Paweł w specjalnej rozmowie o planach na Polsat Hit Festiwal 2024. Golec uOrkiestra świętuje ćwierćwiecze działalności artystycznej. Formacja, która wylansowała takie hity jak „Crazy Is My Life”, „Lornetka” czy „Górą Ty” przygotowuje show, które wprawi widzów w osłupienie. Transmisja imprezy w piątek 24 maja i sobotę 25 maja na żywo w Polsacie.
Zwiastuny
Sonda
Oglądam Polsat Hit Festiwal, ponieważ to...
Znajdź nas na facebooku